Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET
Станом на 01.06.2019 р в портфель УФК входить 17 лікарських препаратів на основі натуральної сировини для лікування поширених захворювань. Всі наші продукти - це результат злагодженої 19-річної роботи команди професіоналів. Кожен свій бренд ми ведемо починаючи від розробки складу і закінчуючи маркетинговою підтримкою виготовленого препарату.

Українська Фармацевтична Компанія сьогодні - це:


постійний відбір і оцінка перспективних рецептурреєстрація відібраних лікарських препаратіввласні виробничі потужностіоптові продажі лікарських засобівкомплексне просування всіх продуктів

Для споживача наші бренди - це можливість отримати лікування затребуваними препаратами високої якості, які добре зарекомендували себе на ринку. Діючі речовини рослинного і природного походження в складі препаратів надають сприятливий комплексний вплив на організм, нормалізують обмінні процеси, допомагають знизити дозу інших препаратів або повністю відмовитися від них.

 зручно - дозування препарату індивідуальне, підбирається в залежності від віку та стану здоров'я пацієнта


практично - в нашому асортименті представлені засоби і для новонароджених, і для літніх людей


вигідно - навіть при тривалій терапії вартість курсу лікування буде необтяжливою


препарати можна використовувати в якості самостійного засобу або при комплексному лікуванні захворювання


Наші лікарські препарати розраховані на людей із середнім доходом, які піклуються про здоров'я - власному і своїх близьких - і орієнтовані на натуральні засоби, які надають м'який тривалий ефект. Для забезпечення наявності продукції на аптечних полицях компанія співпрацює з провідними фармацевтичними дистриб'юторами, що мають розгалужену мережу представництв і філій по території України. Активна інформаційна підтримка аптек і лікарів на місцях здійснюється службою медичних представників компанії.