Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET
ТОВ «Українська фармацевтична компанія» успішно працює на ринку з 1997 року. Компанія займається виробництвом і просуванням оригінальних лікарських препаратів, співпрацює з провідними дистриб'юторами українського фармринку.

Відкриті вакансії компанії

Розроблено компанією rabota.ua спеціально для компанії ТОВ Українська фармацевтична компанія

Дистриб'ютор

Компанія «Оптима Фарм»


Спільне підприємство «Оптима Фарм ЛТД» було засновано в кінці 1994 року. Компанія пропонує оптом широкий вибір лікарських засобів і товарів медичного призначення. Компанія «Оптима Фарм» співпрацює з багатьма вітчизняними виробниками, що дозволяє забезпечувати стабільні поставки високоякісної продукції.

Дистриб'ютор

Сервісна компанія «БаДМ»


Компанія БаДМ була заснована в 1994 році в місті Дніпропетровську. Зусилля компанії «БаДМ» спрямовані на підвищення якості обслуговування клієнтів, надання високого рівня сервісу, постійне збільшення і розширення асортименту прайс-листа.

Дистриб'ютор

Компанія «Фіто-Лек»


Фармацевтична компанія "Фіто-Лек" зареєстрована в червні 1993 р. Основним напрямком діяльності є оптова, роздрібна торгівля готовими лікарськими формами, а також розробка і впровадження нових медпрепаратів.

Дистриб'ютор

Компанія «ВЕНТА»


ТОВ «Вента ЛТД» - компанія, що динамічно розвивається, працює на фармринку України з 1994 року. За цей час, компанії вдалося створити стійкий ринок збуту медикаментів, що охоплює всі регіони України та увійти в "десятку" національних дистриб'юторів.