Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET

ІСТОРІЯ ПІДПРИЄМСТВА

Історія підприємства почалася в 1876 році, коли був створений винокурний завод з виробництва спирту. За 125 років завод перетворився в потужне підприємство ПрАТ «Біолік».

ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА

Виробництво лікарських засобів в формі бальзамів, настоянок, гранул, порошків, крапель, розчинів, екстрактів з лікарської рослинної сировини, біологічно-активних добавок. Спеціалізується на випуску як генеричних засобів, так і на випуску оригінальних комплексних фітопрепаратів. Для харчової промисловості випускає настої і екстракти з лікарської рослинної сировини. На підприємстві впроваджені і ефективно діють система якості та система фармаконагляду, що відповідають вимогам європейського і українського законодавства. Досвід персоналу, кваліфіковане управління, відповідна виробнича база і використання натуральної рослинної сировини дають можливість підприємству випускати високоякісну екологічно чисту продукцію. Виробництво лікарських засобів здійснюється на двох виробничих лініях, що дозволяють виробляти фасування від 30 до 500 мл, має закінчений цикл - від настоювання до фасування готового препарату. Технологічний процес здійснюється в спеціалізованих виробничих приміщеннях відповідно до належної виробничої практики. Для отримання води очищеної підприємство використовує установку зворотного осмосу. Підприємство має обладнані складські приміщення для рослинної сировини, допоміжних матеріалів і готового продукту. Контроль продукції, що випускається здійснюється акредитованою вимірювальною лабораторією відділу контролю якості.

ПЕРСПЕКТИВА РОЗВИТКУ

На підприємстві постійно розширюється номенклатура продукції, що випускається.
8
7
6
5
3
2
1