5 корисних властивостей родіоли рожевої.

полезные свойства родиолы розовой, корисні властивості родіоли рожевої

Родіола рожева – це рослина, коріння якої використовуються для адаптації організму до стресів ще з давніх часів. А все тому, що ці корені містять більше 140 корисних речовин, які благотворно впливають на різні процеси в організмі. І далі ми розглянемо, які ж переваги має екстракт родіоли.

1. Допомога в боротьбі зі стресом

Родіола рожева відома саме цією властивістю. Як адаптоген, вона відмінно справляється зі стресом, підсилюючи здатність самого організму з ним боротися. Також вважається, що прийом екстракту родіоли рожевої, коли людина відчуває емоційне вигорання допоможе позбутися від симптомів та поліпшити стан.

2. Боротьба з втомою

Втому можна відчути не тільки під кінець інтенсивного дня, але і рано вранці, відразу по пробудженню. І це проблема сьогодення. Нестача сну, надмірні переживання, стреси, незбалансоване харчування, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички – все це впливає на наш організм та виснажує заряд бадьорості. Тому як з фізичною втомою, так і з психічною потрібно боротися. І тут екстракт родіоли рожевої просто незамінний.

По-перше, завдяки натуральному складу, по-друге – завдяки тим же корисним речовинам, які допомагають повернути якість життя. В цілому, родіола допомагає збалансувати хімічні речовини в мозку людини – мелатонін (допомагає людині заснути) і серотонін (допомагає бути енергійним, щасливим). За рахунок цього і бореться з втомою.

3. Поліпшення роботи мозку

Якщо ви хочете, щоб ваш мозок працював “справно” і не підводив – потрібно в першу чергу забезпечити його хорошим відпочинком (регулярний повноцінний сон) та корисними речовинами (правильне харчування). Якщо ж щось ви все-таки втрачаєте і відчуваєте, що ваш мозок працює недостатньо ефективно, можна звернутися до добавок. Але вони ні в якому разі не заміна сну і повноцінного харчування – а помічники. І родіола рожева входить в число таких лідерів. Її радять, як дієтологи, так і лікарі-терапевти.

4. Більш ефективні тренування

Екстракт родіоли рожевої від Української фармацевтичної компанії також може підвищити ефект від виконання фізичних вправ. Дослідження довели, що спортсмени, які приймають родіолу можуть тренуватися довше при однаковій інтенсивності самого тренування.

5. Зниження цукру в крові

Існує припущення, що при прийомі родіоли відбувається зниження рівня цукру в крові. Цей ефект досягається за рахунок збільшення переносників глюкози, які доставляють її в клітини. Але досліджень цієї властивості за участю людей поки недостатньо, тому при підвищеному рівні цукру в крові та бажанні приймати екстракт родіоли рожевої – порадьтеся обов’язково зі своїм лікарем.

родиолы экстракт, родиолы экстракт жидкий, родіоли екстракт, родіоли екстракт рідкий, rhodiolae extractum

Екстракт родіоли від Української фармацевтичної компанії доступний у вигляді рідини з характерним ароматом. Приймати рекомендується при підвищеній втомлюваності, зниженні працездатності, неврастенії та астенічних станах. Підходить для дорослих від 18 років. Для отримання більш детальної інформації зверніться до інструкції. Не рекомендується приймати родіолу перед сном, щоб уникнути безсоння та зайвої збудливості.