«Ахіллесова п’ята» чоловічого здоров’я.

«Ахіллесова п’ята» чоловічого здоров’я.

мужское здоровье, чоловіче здоров'я

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ, яка раніше називалася аденомою передміхурової залози) – одне з найпоширеніших урологічних захворювань сучасності.

Передміхурова залоза (простата) у чоловіків розташована трохи нижче сечового міхура, через її товщу проходить початкова частина сечівника.

ДГПЗ – це багатопричинне (поліетіологічне) захворювання, яке виникає внаслідок розростання залозистої зони передміхурової залози. Воно призводить до здавлення і обструкції (від лат. obstructio – перешкода) нижніх сечовивідних шляхів. За даними різних досліджень, у віці до 40 років подібну патологію діагностують у кожного п’ятого пацієнта, після 40 років ця цифра зростає удвічі, а до 80 років від симптомів ДГПЗ страждає майже 90% чоловіків.

Однак клінічні ознаки ДГПЗ виявляють себе лише у 25-30% чоловіків, що нерідко перешкоджає її раннього виявлення. Загальновизнаним вважають вплив двох факторів ризику: зміни гормонального статусу чоловіка та старіння.

Низька виявленість захворювання на ранніх стадіях призводить до його несвоєчасного діагностування, прогресування та розвитку ускладнень, що вимагають дороговартісного стаціонарного лікування (в т.ч. операції). Тому дане захворювання являє собою одну з першочергових медичних, соціальних та економічних проблем охорони здоров’я.

Неприємні симптоми: на що звернути увагу?

Основні симптоми ДГПЗ — це різні розлади сечовипускання:

 • утруднене, болісне та/або прискорене сечовипускання (вдень і особливо вночі);
 • ослаблення струменя сечі;
 • відчуття неповного випорожнення сечового міхура після сечовипускання;
 • поява помилкових або важко стримуваних позивів до сечовипускання;
 • неможливість утримати сечу при позиві до сечовипускання;
 • мимовільне підтікання сечі по краплях після сечовипускання;
 • малооб’ємне та переривчасте сечовипускання і т.д .;
 • можлива навіть так звана затримка сечі, коли чоловік зовсім не може самостійно помочитися.

При виявленні хоча б одного з цих симптомів слід негайно звернутися до уролога!

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози – не вирок! Як впоратися з делікатною проблемою?

У більшості високорозвинених країн спостерігається стійка тенденція до зменшення частоти оперативних втручань при ДГПЗ за рахунок правильного медикаментозного лікування даної патології.

Медикаментозна терапія повинна призначатися хворим ДГПЗ з початковими проявами порушення сечовипускання, особам з відносними або абсолютними протипоказаннями до операції, пацієнтам, які відмовилися від оперативного лікування або відкладають його з різних причин.

Комплексне лікування повинно бути ефективним з точки зору швидкості та тривалості зняття симптомів захворювання, зменшення дискомфорту, відновлення якості життя з одночасною профілактикою ускладнень з боку нирок.

Сьогодні для лікування ДГПЗ та вдосконалення вже наявних методів патогенетичної терапії, в т.ч. у напрямку кращої переносимості, клінічно виправдане застосування фітопрепаратів. Препарати з рослинної сировини надають достовірний терапевтичний ефект у більшості хворих, комплексно, м’яко і помірно, впливаючи на об’єктивні параметри, при цьому викликають мінімальне число ускладнень та побічних ефектів.

просталад
 • ПРОСТАЛАД® — сучасний фітотерапевтичний підхід до лікування та профілактики ДГПЗ!
 • ПРОСТАЛАД® — водно-спиртовий екстракт з лікарських рослин: трави звіробою, золотарника канадського, грициків, реп’яшка звичайного, квіток арніки гірської, календули, кореневищ з корінням валеріани та ехінацеї пурпурової.
 • Комплексний фітопрепарат зменшує розміри збільшеної передміхурової залози, покращує сечовипускання, усуває клінічні прояви ДГПЗ та надає помірний знеболюючий ефект.
 • Унікальність складу ПРОСТАЛАД® — не тільки в наявності великої кількості біологічно активних речовин, але і в тому, що діють вони комплексно, різнобічно та гармонійно. Це дозволяє досягти ефекту в профілактиці та комплексному лікуванні ДГПЗ на початковій стадії захворювання (при утрудненні сечовипускання) та при інфекціях сечовивідних шляхів (цистит, уретрит, простатит).
 • ПРОСТАЛАД® — гідна розробка українських вчених, тому лікування делікатних проблем буде ще і доступним.
 • ПРОСТАЛАД® все в родині йде на лад!

Який засіб для лікування та профілактики розвитку ДГПЗ вибрати?

З чим пов’язані Ваші проблеми, які негативно позначаються на Вашому чоловічому здоров’ї?Мене турбують сильні позиви до сечовипускання, больові відчуття та виражений дискомфорт внизу живота, присутність крові в сечі.Ваша ситуація вимагає негайного медичного втручання.

Я не хочу чекати появи проблем з передміхуровою залозою. Як то кажуть, профілактика – запорука здоров’я!Мені поставили діагноз ДГПЗ з початковими проявами порушення сечовипускання, на додачу до призначеної терапії хотілося б придбати безпечний та м’який комплексний препарат.Я маю протипоказання до оперативного лікування, відкладаю його з різних причин, тому потребую комплексної підтримуючої терапії.

В такому випадку Вам можуть бути рекомендовані комплексні препарати для профілактики.У такому випадку Вам можуть бути рекомендовані препарати на рослинній основі, які надають комплексну дію при ДГПЗ, при цьому мають мінімальний рівень побічних ефектів.В такому випадку, на додаток до основної терапії, необхідно включення ефективних та безпечних фітопрепаратів.

Порекомендуйте, будь ласка, найбільш безпечний, зручний та ефективний комплексний препарат для вирішення цієї проблеми.Які, на Ваш погляд, препарати будуть найбільш ефективні в таких випадках, на додаток до основного лікування?Порекомендуйте ефективний і безпечний засіб для зменшення дискомфорту та відновлення якості життя.

Вам показаний комплексний рослинний препарат — ПРОСТАЛАД®
ПРОСТАЛАД® збалансована формула екстрактів з лікарських рослин, що має високі стандарти якості.
ПРОСТАЛАД® зменшує розміри збільшеної ПЗ, покращує сечовипускання, усуває клінічні прояви ДГПЗ та надає помірний знеболюючий ефект.
ПРОСТАЛАД® – природний препарат, який комплексно, різнобічно та гармонійно впливає на різні захворювання чоловічої сечостатевої сфери, дозволяючи досягти ефекту в профілактиці та комплексному лікуванні ДГПЗ на початковій стадії захворювання (при утрудненні сечовипускання), а також при інфекціях сечовивідних шляхів (цистит, уретрит , простатит).
ПРОСТАЛАД® – гідна розробка українських вчених за доступною ціною.
ПРОСТАЛАД® – всього 1 чайну ложку настоянки розвести в 50-100 мл води і приймати 2 рази на день в ранкові та вечірні години.