Чому алкоголь може стати причиною панкреатиту?

Чому алкоголь може стати причиною панкреатиту?

холецистит, панкреатит

Одноманітний мізерний раціон та відсутність правильного режиму харчування, а також шкідлива жирна їжа можуть призвести до збоїв у відтоку жовчі. Внаслідок такого затяжного процесу утворюються камені в нирках. Далі цей процес може стати причиною ще одного запалення – панкреатиту.

Однією з причин виникнення панкреатиту можна назвати регулярне і часте вживання алкоголю. Справа в тому, що працездатність підшлункової залози після прийняття алкоголю знижується. Сильні болі в животі – явна ознака того, що настав час провести обстеження та перестати приймати алкоголь у будь-яких кількостях. Також до симптомів, які разом із прийомом алкоголю, можуть вказувати на панкреатит відносять порушення травлення, запори, сухість у роті та нудоту, а також сильне похмілля навіть за невеликих випитих доз алкоголю.

Може здатися, що йдеться виключно про дорослих людей, які страждають на залежність від алкоголю протягом багатьох років. Але насправді сьогодні безліч людей захоплені культурою споживання легких алкогольних напоїв, вина, популярних коктейлів. Регулярне вживання навіть такого алкоголю негативно впливає на печінку та підшлункову залозу.

Звичайно ж – найкраще рішення при виявленні проблем із підшлунковою – розпочати лікування, яке призначить лікар після ретельного обстеження.

Водночас, своєму організму можна допомогти і за допомогою народних засобів. Наприклад, настій із шипшини, багатий на вітаміни та мікроелементи, надасть сприятливий вплив на ШКТ та підшлункову. Він не вирішить проблему, якщо вона вже існує, але допоможе підтримати організм після торжества.

холедиус, холедіус, choledius

Також можна приймати гомеопатичний препарат “ХОЛЕДІУС” від Української фармацевтичної компанії. До його складу входить 4 гомеопатичні монопрепарати, дія кожного з яких спрямована на вирішення певних проблем зі здоров’ям. А всі разом вони можуть показати позитивну динаміку при лікуванні панкреатиту.

На що звертати увагу при підозрі на панкреатит?

Є певні симптоми, які свідчать про проблеми з підшлунковою залозою та розвиток панкреатиту.

  • Жовтий колір шкіри;
  • Різкі болі у животі, які відчуваються також як біль під лівою лопаткою;
  • Блювота разом із жовчю та інші.

Такі симптоми мають стати індикатором того, що потрібно негайно звернутися по допомогу до лікаря.

Звертайте увагу на кожен симптом, якщо знаєте, що ваше харчування далеке від збалансованого, щоб не пропустити серйозних проблем із ШКТ.