Екстракт Родіоли рожевої: від стресу, неврозів та гірської хвороби.

Екстракт Родіоли рожевої: від стресу, неврозів та гірської хвороби.

стресс, депрессия, невроз, стрес, депресія

Сьогодні ми можемо спостерігати, що люди більш охоче повертаються до природи в пошуках засобів від своїх хвороб та розладів. Особливо якщо мова йде про характерні для нашого часу втоми, стреси, порушення сну, надмірну тривожність. Одною з таких рослин, до якої зверталися багато століть назад і продовжують в наші дні є родіола рожева. Високі антиоксидантні властивості дозволяють використовувати її дорослим для загального зміцнення організму. А завдяки антидепресивним властивостям екстракт родіоли рожевої цінується як ефективний засіб в боротьбі з неврозами та стресами.

Прийом екстракту родіоли рожевої – якого чекати результату?

Те, що може в першу чергу відчути людина, яка почала приймати екстракт родіоли рожевої на регулярній основі – прилив сил. Якщо раніше навіть вранці ви відчували втому, то при відсутності серйозних дефіцитів в організмі з початком прийому таке відчуття зникне. Ще одна особливість – що такий ефект зберігається довше, ніж від ранкової пробіжки або правильного сніданку (звичайно ж, їх виключати не потрібно) і може тривати більше 5 годин. При цьому виключається можливість звикання, як це може бути в разі прийому синтетичних препаратів для підвищення енергії.

Протягом дня ви також будете почувати себе бадьоро, а організм – легше переносити стресові ситуації. Крім того, родіола рожева здатна захищати організм від інфекцій, а в деяких ситуаціях від переохолодження або, навпаки, перегріву. Якщо ви відчуваєте дефіцит сну вже кілька днів або тижнів поспіль – спробуйте вирішити проблему спочатку за допомогою цього засобу для нормалізації процесів сну та неспання.

Окремо можна сказати про поліпшення працездатності. Звичайно ж, препарат не стане робити за вас роботу, яку ви запланували. Але поліпшення загального стану, бадьорості та зниження рівня стресу благотворно вплинуть і на продуктивність під час робочого дня.

У яких випадках можна приймати Родіолу рожеву?

Окрім вже зазначених вище випадків, екстракт родіоли рожевої можна застосовувати при легкій стадії депресії – попередньо порадившись з лікарем.

Зниження здатності концентруватися на важливих завданнях – ще одна проблема сучасності, з якою можна боротися за допомогою родіоли рожевої. Також її можна використовувати при роботі з пацієнтами з синдромом дефіциту уваги. При цьому, екстракт родіоли можна застосовувати одночасно з рецептурними препаратами, але попередньо погодивши з лікуючим лікарем. У певних випадках вона навіть може посилити ефект від медичних препаратів, що прискорить і одужання пацієнта.

Висота – не перешкода!

Ще один випадок, коли вам допоможе екстракт родіоли рожевої – подорож в гори. Щоб запобігти кисневе голодування прийом екстракту родіоли рожевої від Української фармацевтичної компанії потрібно почати заздалегідь і не припиняти під час усієї подорожі. Те ж саме рекомендується робити і в разі, коли заплановані тривалі перельоти зі зміною часових поясів – прийом крапель допоможе адаптуватися та оптимізувати свої біоритми.

Щоб більш детально ознайомитися з дією крапель родіоли рожевої, будь ласка, прочитайте інструкцію та порадьтеся з лікарем перед початком прийому.