ІОВ-МАЛЮК УФК і СОЛЬВЕНЦІЙ: нове життя в Україні.

ІОВ-МАЛЮК УФК і СОЛЬВЕНЦІЙ: нове життя в Україні.

У холодну пору року багато хвороб починають нагадувати про себе, а організм особливо чутливо реагує на різні несприятливі чинники. У цей період традиційно відзначається підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання та загострення багатьох хронічних недуг, серед яких однією з найбільш поширених є патологія опорно-рухового апарату. Тому дуже важливо забезпечити наявність на аптечних полицях необхідного в осінньо-зимовий період асортименту продукції. Пам’ятаючи про це, ТОВ «Українська фармацевтична компанія» подбала про те, щоб зробити такі актуальні в холодну пору року препарати, як СОЛЬВЕНЦІЙ та ІОВ-МАЛЮК УФК, ще ближче українському споживачеві. Раніше ці відомі і популярні серед споживачів препарати виробляв завод «Таліон-А», тепер же лінії виробництва знаходяться на ПАТ «Біолік» (Україна).

Свободу руху дорослим!

Зимові холоди «нагадують» нашому організму про застарілі травми і хронічні захворювання – починає турбувати біль у спині та суглобах, обмежена рухливість останніх. З огляду на хронічний характер перебігу багатьох захворювань опорно-рухового апарату і необхідність тривалої та комплексної терапії, особливу увагу викликають препарати, що володіють сприятливим профілем безпеки, одним з яких є гомеопатичний комплексний препарат СОЛЬВЕНЦІЙ, який цілеспрямовано впливає на обмін речовин, регулюючи його. До складу СОЛЬВЕНЦІЯ входять спиртові гомеопатичні розведення кальція фториду, сірки, плауна булавовидного, барбарису звичайного, туї західної.

Кальція фторид використовують при захворюваннях сполучної тканини, остеопорозі, сірку – при ревматичних хворобах, подагрі, варикозі, астенії, крім того вона сприяє активації синтезу колагену. Плавун булавовидний і барбарис звичайний здавна використовують при подагрі, ревматизмі, порушенні обміну речовин. Туя західна актуальна при ревматизмі і артритах. Препарат СОЛЬВЕНЦІЙ відповідає принципам гомеопатичної медицини, а його механізм дії грунтується на етіопатогенетичному впливі за допомогою стимулювання власних репараційних та протизапальних механізмів на клітинному і тканинному рівні. Слід зазначити, що завдяки своєму складу препарат має сприятливий профіль безпеки, його також можна застосовувати поряд з іншими лікарськими засобами або в складі комплексної терапії.

Сьогодні напрацьований значний практичний досвід застосування препарату СОЛЬВЕНЦІЙ. Крім того, ефективність і профіль безпеки препарату СОЛЬВЕНЦІЙ вивчали в ході різних досліджень. Так, встановлено, що застосування комплексного гомеопатичного препарату СОЛЬВЕНЦІЙ в складі комплексної терапії ревматичних захворювань підвищує її ефективність (Сова С.Г., 2007). Крім того, прийом СОЛЬВЕНЦІЮ сприяє більш тривалому збереженню протизапального і анальгезуючого ефекту після завершення лікування.

Також виявлено, що застосування препарату СОЛЬВЕНЦІЙ сприяє зниженню дози класичних лікарських засобів, зменшуючи таким чином можливість розвитку характерних для їх застосування побічних реакцій (Кукес В.Г., 2004).

Вільне дихання – дітям!

Діти значно частіше дорослих стають жертвами застуди, і це цілком закономірно, адже їх імунна система ще тільки формується. Однак часті застуди та ангіни можуть перерости в хронічний тонзиліт або привести до формування аденоїдів.

Аденоїди – це розростання глоткової мигдалини, здатне викликати погіршення слуху і перешкоджати повноцінному носовому диханню. Тому в сезон традиційного підвищення захворюваності на гострі респіраторні захворювання особливо актуальним є гомеопатичний препарат ІОВ-МАЛЮК УФК – спеціально розроблений для маленьких пацієнтів. Препарат ІОВ-МАЛЮК володіє широким спектром дії, завдяки чому показаний при аденоїдах, хронічному тонзиліті, респіраторних захворюваннях і частих застудах. До складу препарату входять йод і рослинні екстракти туї західної, ягоди барбарису звичайного, посконника пронзенолистого.

Препарат має місцеву протизапальну дію, а також впливає на організм в цілому. Слід підкреслити, що компоненти препарату ІОВ-МАЛЮК УФК метаболізуються без утворення токсичних речовин і не депонуються в тканинах організму. Це набуває особливо великого значення з урахуванням того, що препарат показаний для застосування дітям.

Ефективність і профіль безпеки цього лікарського засобу вивчали у дітей з хронічним тонзилітом і аденоїдними вегетаціями. Так, результати дослідження свідчать, що застосування ІОВ-МАЛЮК УФК поряд з проведенням фізіотерапії у дітей з різними формами хронічного тонзиліту протягом місяця сприяло поліпшенню їх стану за суб’єктивними оцінками батьків в 90% випадків (Богомильський М.Р., 2002). Крім того, відзначено зменшення вираженості, а потім і зникнення ознак запального процесу в лакунах мигдалин. Цей ефект зберігався і через місяць після завершення застосування препарату. Також, зменшувалася вираженість нічного хропіння і сопіння у дітей, які приймали ІОВ-МАЛЮК УФК.

Важливо відзначити, що на тлі прийому препарату більш ніж в 2 рази знизилася захворюваність застудою в порівнянні з дітьми із контрольної групи, які отримували тільки фізіотерапію. В іншому дослідженні проведеному за участі дітей з аденоїдними вегетаціями різного ступеня вираженості, встановлено, що вже після першого місяця прийому більшість (90%) батьків відзначали позитивні зміни у стані своїх дітей (Богомильський М.Р., 2002). Зокрема, покращилось носове дихання, зменшилася вираженість нічного хропіння і сопіння. На тлі прийому препарату в 2,5 рази знизилася захворюваність серед дітей, що приймали препарат, у порівнянні з контрольною групою.

Таким чином, препарат ІОВ-МАЛЮК УФК може бути рекомендований в складі комплексної терапії у дітей з гіпертрофією піднебінних мигдалин та аденоїдними вегетаціями, при респіраторних захворюваннях і частих застудах.