Бути здоровим, повним сил та енергії – мрія кожного з нас. Однак, в сучасному світі, повному стресових факторів, при неправильному харчуванні та далеко не найкращому способі життя повноцінне здоров’я часто так і залишається мрією. Фаст-фуди, їжа «на ходу», гостра та смажена їжа, і все той же стрес приносять чимало проблем організму. В першу чергу, страждає робота шлунково-кишкового тракту, а саме підшлункової залози, жовчовивідних шляхів і т.д. Виявляються ці порушення у вигляді нудоти, болі в животі та втрати апетиту.
Як же можна лікувати патологію підшлункової залози та жовчовивідних шляхів?
Досить часто для лікування дискінезії жовчовивідних шляхів (порушення їх узгоджених рухів) використовують фізіотерапію. Останнім часом все частіше застосовується лазер або голкорефлексотерапія. В тій чи іншій мірі, це дає позитивні результати.
Однак, поєднання сучасних медичних технологій з лікарськими препаратами, тобто комплексне лікування, безумовно, принесе велику користь пацієнтам. У цьому випадку на допомогу лікарям та провізорам приходить препарат ХОЛЕДІУС.
ХОЛЕДІУС являє собою краплі, до складу яких входять розведення з чистотілу великого, розторопші плямистої, барбарису звичайного, подофіла щитовидного.
Препарат Холедіус застосовується в комплексній терапії захворювань жовчного міхура та підшлункової залози, при хронічному панкреатиті та хронічному холециститі, при жовчнокам’яній хворобі, дискінезії жовчних шляхів, а також є активним регулятором процесів травлення.
Застосування ХОЛЕДІУСа сприяє нормалізації жовчної секреції, тонусу жовчовивідних шляхів, а також хімічного складу жовчі. Крім того, сприяє усуненню хронічного та гострого запалення жовчного міхура, жовчовивідних шляхів та підшлункової залози. Холедіус покращує зовнішньосекреторну функцію підшлункової залози. Всі фармакологічні ефекти можливі завдяки складовим компонентам препарату.
Чистотіл великий (хелідоніум) – один з основних засобів, що застосовуються при захворюваннях печінки, він показаний практично при всіх симптомах захворювань цього органу. Ця рослина має легку заспокійливу, протиспазматичну та жовчогінну дію. Завдяки цьому чистотіл застосовують при порушеннях в роботі кишечника, хворобах шлунка та застої жовчі.
Стиглі плоди розторопші плямистої призначаються при захворюваннях печінки, жовчного міхура та селезінки. Також розторопша надає регенеруючу (відновлюючу) дію на печінку. При використанні препаратів з розторопші послаблюється або зовсім пригнічується подразнююча дія речовин на печінку.
Барбарис звичайний має протизапальну, жовчогінну, в’яжучу, обволікаючу, знеболювальну, кровоспинну дію. Також за рахунок барбарису препарат підвищує апетит та статеву потенцію. Препарати барбарису застосовують при застійних явищах в печінці або при недостатньому утворенні жовчі, при відсутності апетиту, а також при закрепі, викликаному недостатнім виділенням жовчі.
Подофілл щитовидний, що входить до складу Холедіуса, має послаблюючі та жовчогінні властивості, застосовується при захворюваннях, що супроводжуються болем колючого характеру в області правого підребер’я, а також закрепами, кишковими коліками, здуттям живота. Крім того, цей компонент має антипаразитарну дію.
Виходячи з вищесказаного, ми бачимо, що дія препарату ХОЛЕДІУС є комплексною і обумовлена одночасною активністю всіх його складових компонентів.
Препарат Холедіус виробляється ТОВ «Українською фармацевтичною компанією», яка знаходиться на фармацевтичному ринку України з 1997 року. Всі лікарські препарати виробляються на основі натуральної сировини. ТОВ «Українська фармацевтична компанія» супроводжує кожен свій бренд від розробки складу і до його реалізації, забезпечуючи маркетингову підтримку для просування препарату.
Перевагою ХОЛЕДІУСа являється його м’яка дія, прекрасне поєднання з будь-якими іншими лікарськими засобами, зручність в застосуванні. Холедіус – це препарат, який впливає на причину захворювання, а не тільки усуває симптоми.
Холедіус приймають внутрішньо, по 8-10 крапель 2-3 рази на день, 5-6 днів на тиждень. Препарат розводять у воді (близько ¼ склянки) та п’ють невеликими ковтками. Їжа послаблює дію препарату, тому приймати його необхідно по можливості за півгодини до їжі або більш ніж через півгодини після їжі.