Поверніть собі ясний розум!

нарушение памяти, деменция, улучшение кровообращения мозга

З дня в день, з року в рік наш мозок забезпечує нам безперебійну, стабільну роботу. А ось часу відпочити у нього практично немає. Іноді, ми йому ускладнюємо роботу неправильним харчуванням, шкідливими звичками у вигляді тютюну, алкоголю та постійного хвилювання з важливих і не дуже приводів. Іноді ми навіть відчуваємо, що не можемо сконцентруватися на роботі чи іншому занятті. Ми встигаємо набагато менше ніж хотілося б та при цьому не отримуємо задоволення від результатів. Постійна втома посилює відчуття безпорадності. Такий стан може свідчити про те, що мозку потрібна допомога з сторони.

Як відновити мозкову активність?

Якщо мозку необхідна підтримка ззовні, потрібно йому допомогти, починаючи з максимально сприятливих засобів. В даному випадку це може бути відпочинок та фітопрепарати. Яка ж рослина може повернути мозку активність? Гінкго білоба – ось відповідь, яку ви можете отримати, запитавши у експертів народної медицини та фітотерапевтів. Рослина покращує кровообіг та нормалізує обмінні процеси в тканинах. Адже це дійсно унікальна рослина, яка з’явилася на землі більше 200 мільйонів років тому! Так – так, вважається, що це одна з найдавніших рослин, яка все ще існує на планеті.

Гінкго білоба користується популярністю не тільки у нас. Швидше, навпаки, в китайській народній медицині вона застосовується вже не одну тисячу років. Завдяки тому, що рослина містить антиоксиданти, флавоноїди та інші корисні речовини вона сприяє поліпшенню пам’яті та сприйняттю інформації у людей різного віку. А в США – це одна з найбільш продаваних вітамінних добавок. Більшість людей приймають її для запобігання вікової деменції та хвороби Альцгеймера. Гінкго білоба захищає серцево-судинну систему, а також сприяє поліпшенню при когнітивних порушеннях.

Крім того, гінкго білоба покращує стан судин мозку та сприяє кращій циркуляції кисню в крові. Також її застосовують для:

  • симптоматичного лікування порушень працездатності при органічному мозковому синдромі в таких випадках, як деменція (включаючи первинну деменцію та інші типи, такі як судинні та змішані форми);
  • лікування порушень пам’яті та концентрації;
  • поліпшення або стабілізації розумової функції;
  • поліпшення кровотоку в мозку та периферичного кровообігу.
вазавитал, вазавітал, vazavital

Саме гінкго білоба – основний компонент препарату ВАЗАВІТАЛ від Української фармацевтичної компанії. Вважається, що ця рослина здатна забезпечити довголіття людині і при цьому, її тіло буде залишатися здоровим, а розум ясним.

Вазавітал використовують в комплексній терапії при:

  • дисциркуляторній енцефалопатії з порушеннями уваги;
  • початковій стадії хвороби Альцгеймера;
  • діабетичній ретинопатії;
  • артеріопатії нижніх кінцівок (біль при ходьбі, трофічні порушення);
  • синдромі Рейно.

Також до складу ВАЗАВІТАЛа входять необхідні організму людини вітаміниС, РР, B1, B2, B6, Р та екстракт бджолиного обніжжя.

Якщо ж вам потрібно більше інформації про сам препарат Вазавітал від Української фармацевтичної компанії – прочитайте уважно інструкцію та проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Та не забувайте, що вашому мозку, як і організму в цілому, щоб залишатися працездатним потрібен відпочинок, так що намагайтеся звести до мінімуму кількість своїх шкідливих звичок, в тому числі регулярне недосипання та куріння, подбайте про правильне і регулярне харчування та намагайтеся переживати більше позитивних емоцій, ніж негативних.