Грацивен

Опис препарату Грацивен

 • Приймати в якості загальнозміцнюючого засобу, що сприятливо впливає на стан судин.
 • Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

1 капсула містить (mg):

 • гідросмін (Hidrosmin) - 100 мг (mg);
 • гесперидин (Hesperidinum) - 30 мг (mg);
 • екстракт кінського каштану (Aesculus Hippocastanum) - 30 мг (mg);
 • екстракт іглиці (Ruscus aculeatus) - 30 мг (mg);
 • екстракт буркуну лікарського (Melilotus officinalis) - 30 мг (mg);
 • L-аргінін - 150 мг (mg);
 • вітамін С - 40 мг (mg).
 • Капсули, з масою вмісту по 410 мг (mg) ±10%, 30 шт.
 • Дорослим перші 2-3 місяці – по 2 капсули 2 рази на добу під час їжі, запиваючи 1/2 склянки питної води (активний курс). Наступні 2-3 місяці – по 1 капсулі двічі на добу (підтримуючий курс).
 • Рекомендована тривалість лікувального курсу – 4-6 місяців.

Де купити препарат Грацивен?

Наукові роботи

01.11.2023
носові кровотечі, носовые кровотечения

Про що свідчать носові кровотечі?

Важко знайти людину, яка б жодного разу не стикалася з носовою кровотечою, особливо в дитинстві. Проте якщо носові кровотечі виникають раз у раз і без видимої […]
14.08.2023
геморрой, геморой

Геморой та сучасний темп життя.

Багато різних проблем зі здоров’ям можуть викликати таке досить неприємне захворювання як геморой. Зовнішній чи внутрішній, у будь-якому випадку, він додає неприємних відчуттів та погіршує якість […]

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
Дієтичної добавки «ГРАЦИВЕН»

Склад, 1 капсула містить мг (mg):

 • гідросмін (Hidrosmin) – 100 мг (mg);
 • гесперидин (Hesperidinum) – 30 мг (mg);
 • екстракт кінського каштану (Aesculus Hippocastanum) – 30 мг (mg);
 • екстракт іглиці (Ruscus aculeatus) – 30 мг (mg);
 • екстракт буркуну лікарського (Melilotus officinalis) – 30 мг (mg);
 • L-аргінін – 150 мг (mg);
 • вітамін С – 40 мг (mg).

Форма випуску.
Капсули, з масою вмісту по 410 мг(mg) ± 10%, 30 шт.

Рекомендації до споживання.
Приймати в якості загальнозміцнюючого засобу, що сприятливо впливає на стан судин.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза.
Дорослим перші 2-3 місяці – по 2 капсули 2 рази на добу під час їжі, запиваючи 1/2 склянки питної води (активний курс). Наступні 2-3 місяці – по 1 капсулі двічі на добу (підтримуючий курс). Рекомендована тривалість лікувального курсу – 4-6 місяців.

Обґрунтування дії складників дієтичної добавки «ГРАЦИВЕН»:

Гідросмін – відноситься до групи натуральних флавоноїдів та являє собою стандартизовану (аналітично перевірену) суміш 5,3-моно-О-(β-гідроксиетил)-діосміну та 5,3-ді-О-(β-гідроксиетил)-діосміну. Укріплює стінки капілярів та зменшує ламкість (притаманну особам зі спадковою схильністю та при незбалансованому харчуванні). Покращує стан еритроцитів (червоних кров’яних клітин, які переносять кисень) та надає їм здатності проникати у найвужчі ділянки судинного русла, зменшує в’язкість крові. Укріплює венозні стінки та сприяє відтоку венозної крові, поліпшує відтік лімфи. Ефективно лікує симптоми хронічної венозної недостатності (болі, набряки, відчуття важкості), також позитивно впливає на стан судин гемороїдального сплетіння.

Гесперидин – натуральний біофлавоноїд, який міститься у цитрусових. Укріплює стінки венозних судин (в т.ч. варикозно розширених), підвищує міцність та знижує патологічно підвищену проникність. Сприяє синтезу колагену в стінках капілярів, що робить їх стабільнішими, попереджує патологічні кровотечі. Покращує периферичний кровообіг та лімфатичний відтік, протидіє згущенню крові. Має виражені антиоксидантні властивості. Поліпшує функції печінки, залоз внутрішньої секреції (в т.ч. щитоподібної залози), використовується як геропротектор – засіб, що дозволяє продовжити молодість та запобігти передчасному старінню.

Кінський каштан звичайний (Aesculus hippocastanum L.) – рослина родини Сапіндових (Sapindaceae). Має багатий хімічний склад: містить тритерпенові сапоніни (есцин), дубильні речовини, вітаміни В1, С, К, кумаринові глікозиди, ескулін, фраксин. Володіє венотонізуючими властивостями, зменшує запалення та тромбоутворення, покращує мікроциркуляцію крові. Відомі знеболювальні, ранозагоюючі, бактерицидні, протинабрякові, сечогінні, антиатеросклеротичні (виводить ліпопротеїди низької щільності зі стінок судин та атеросклеротичні бляшки), антиоксидантні властивості екстракту кінського каштану.

Використовується при варикозній хворобі, тромбофлебітах, геморої, а також при атеросклерозі, хворобі Рейно, анеміях, патології жовчного міхура, судинних спазмах, захворюваннях шлунку з підвищеною кислотністю, хронічних захворюваннях кишечника, суглобовому ревматизмі, остеохондрозі, подагрі та артритах.

Іглиця колюча (Ruscus aculeatus) – рослина родини Спаржеві (Asparagaceae). Насичена сапонінами (рускозид, рускогенін та інші), вітамінами С, Р, РР, рослинними волокнами, макро– та мікроелементами (калій, магній, залізо, кремній і т.д.). Цілющі властивості іглиці були відомі ще стародавнім грекам. Сприяє звуженню варикозно розширених вен, укріплює венозні стінки, знижує проникність та хрупкість капілярів, зменшує тромбоутворення та запальні процеси. Поліпшує клітинний обмін речовин та виводить кінцеві продукти метаболізму («шлаки») з м’язової тканини, що особливо важливо в умовах гіпоксії, спричиненої венозною недостатністю. Має легкий сечогінний ефект. Використовується для зняття дискомфортних явищ, що супроводжують варикозну хворобу (біль, свербіж, набряки, важкість, судоми), також застосовується при подагрі, жовтяниці, тромбофлебітах, венозних тромбозах, геморої (усуває свербіж та печіння), синдромі передменструального напруження, цукровому діабеті (знижує рівень глюкози крові та глікозильованого гемоглобіну).

Буркун лікарський (Melilotus officinalis (L.) Pall.) – рослина родини бобових (Fabaceae). Трава містить кумарини (в т.ч. дикумарол, мелілотин, мелілонізид) та кумаринову кислоту, ефірну олію, флавоноїди, аскорбінову кислоту. Здатний гальмувати згортання крові та тромбоутворення, володіє знеболювальною, протисудомною, заспокійливою та сечогінною дією, тонізує серцевий м’яз, укріплює капілярні та венозні судини, поліпшує обмін речовин в тканинах. Сприяє зменшенню набряків і усуненню запальних процесів. Призначається при симптомах затримки рідини в організмі, при хронічній венозній недостатності, варикозному розширенні вен, поверхневих тромбозах. Також може бути корисним при бронхітах, туберкульозі легень (відхаркувальні, пом’якшувальні властивості), стенокардії, болях у шлунку, ревматизмі, мігрені, безсонні, гіпертонічній хворобі, гормональних розладах, абсцесах, припухлості суглобів.

L-аргінін – частково незамінна амінокислота, що входить до складу всіх білків та пептидів організму людини. L-аргінін називають «найпотужнішою амінокислотою в кардіології»: саме з нього в судинах утворюється оксид азоту NO – важливий фактор місцевої регуляції, що сприяє розслабленню артерій та омолодженню судин, протидіє атеросклерозу, тромбоутворенню та хронічним спазмам. Відома роль NO у формуванні довготривалої пам’яті, імунітету, ефективного протипухлинного захисту; у регуляції синтезу багатьох гормонів (тироксин, інсулін, гормон росту, статеві гормони). Дефіцит L-аргініну може призводити до передчасного старіння судин та серця, підвищення згортальної здатності крові, зниження стійкості до ішемії та гіпоксії (кисневого голодування). Внаслідок нестачі оксиду азоту NO, прискорюється розвиток гіпертонічної хвороби та її ускладнень (інфаркти, інсульти, ураження сітківки та нирок), ішемічної хвороби серця, серцевої та ниркової недостатності, цукрового діабету, атеросклерозу периферичних судин, хвороби Альцгеймера, а також еректильної дисфункції. L-аргінін входить до складу засобів, що позитивно впливають на серцево-судинну та нервову систему, функцію печінки, імунний захист, сприяють швидшому відновленню після перенесених інфекційних хвороб (в т.ч. CoVID-19).

Вітамін С (аскорбінова кислота) – важливий компонент для утворення та відновлення сполучної тканини (кістки, хрящі, зв’язки, каркас внутрішніх органів, стінки судин тощо). Не утворюється в організмі людини і надходить лише з продуктами харчування. Без аскорбінової кислоти неможливий синтез колагену, що складає близько третини всіх білків людського тіла. Аскорбінова кислота нормалізує проникність капілярів та має потужні антиоксидантні властивості, сприяє всмоктуванню заліза, детоксикації, покращує імунітет та функції центральної нервової системи. Дефіцит вітаміну С спостерігається при фізичному стресі (інфекція, лихоманка, опіки, хірургічне втручання, травми), хронічних захворюваннях (гіпертиреоз, ревматоїдний артрит, діабет, хронічні захворювання нирок); надлишковому вживанні алкоголю; у людей похилого віку та при швидкому рості. Ознаки дефіциту вітаміну С (цинги) – кровоточивість ясен, підшкірні крововиливи, ламкість нігтів та волосся, розхитування та випадіння зубів, слабкість, стомлюваність.

Дієтична добавка «ГРАЦИВЕН» може бути рекомендована як додаткове джерело речовин, що сприяють виведенню надлишку рідини з м’яких тканин та протидіють її подальшому накопиченню, укріплюють стінки вен, артерій та капілярів, мають антиоксидантні властивості, ліквідують судинні спазми.

Може використовуватися як профілактичний засіб у осіб, що страждають на варикозну хворобу, лімфостаз, геморой, які тривалий час перебувають у вертикальному або сидячому положенні, вживають багато рідини (в т.ч. в теплу пору року); страждають на закрепи, проноси, хронічні захворювання кишечника; тромбофлебіт, флеботромбоз або оперативне втручання з приводу варикозної хвороби чи геморою; особам з порушеннями відтоку венозної крові з голови (зазвичай відчувають розпираючі головні болі в ранковий час).

Протипоказання.
Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.

Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці виробника в сухому недоступному для дітей місці при температурі від 0°С до 25°С.

Термін придатності.

3 роки від дати виготовлення.

Виробники (дивись останню цифру номера партії):

 1. ПрАТ «Біолік», Україна, 24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Незалежності, 118;
 2. ТОВ «ФОРСАЖ ПЛЮС», Україна, 08322, Київська обл., Бориспольський р-н., с. Проліски, вул. Промислова, 9.

Заявник.
ТОВ «УКРАЇНСЬКА ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ», Україна, 02660, м. Київ, вул. Старосільська, буд. 1У.

Без ГМО.
Дієтична добавка не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Не є лікарським засобом.

ТУ У 10.8-39214606-009:2020