L-AKK

Опис препарату L-AKK

 • Вживати як додаткове джерело амінокислот та вітамінів при підвищених розумових та фізичних навантаженнях, і як засіб, що сприятливо впливає на пам’ять, увагу та стан серцево-судинної системи.
 • Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту.
 • Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

1 капсула містить (mg):

 • L-аргінін — 500 мг (mg);
 • L-карнітин — 100 мг (mg);
 • кверцетин — 100 мг (mg);

Допоміжні речовини: крохмаль, діоксид кремнію, магнію стеарат.

 • Капсули з масою вмісту по 700 мг (mg) ±10%, 30 шт.
 • Дорослим по 2 капсули 2 рази на день.
 • Термін прийому – 4 тижні. Далі терміни споживання та можливість наступного курсу погоджувати з лікарем.

Де купити препарат L-AKK?

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
Дієтичної добавки «L-AKK»

Склад, 1 капсула містить мг (mg):

 • L-аргінін – 500 мг (mg);
 • L-карнітин – 100 мг (mg);
 • кверцетин – 100 мг (mg).

Допоміжні речовини: крохмаль, діоксид кремнію, магнію стеарат.

Форма випуску.
Капсули, маса вмісту 700 мг (mg) ±10%, 30 шт.

Фірмою-виробником рекомендовано:
вживати як додаткове джерело амінокислот та вітамінів при підвищених розумових та фізичних навантаженнях, і як засіб, що сприятливо впливає на пам’ять, увагу та стан серцево-судинної системи.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза.
Дорослим по 2 капсули 2 рази на день.
Термін прийому – 4 тижні. Далі терміни споживання та можливість наступного курсу погоджувати з лікарем.

Обґрунтування дії складників дієтичної добавки «L-AKK»:

L-Аргінін – амінокислота, яка належить до класу незамінних та є активним регулятором життєво важливих функцій організму: відповідає за синтез гормонів і ферментів, виступає активним донатором азоту, сприяє зменшенню напруженості гладкої мускулатури артерій, тим самим знижуючи діастолічну, нижню складову кров’яного тиску, бере участь в реакціях переамінування, підсилює очищення організму від накопичених продуктів обміну білків.

L-Аргінін є донатором оксиду азоту (NO), що в поєднанні з іншими компонентами сприяє збільшенню тривалості кровонаповнення статевих органів, а так само його силу. За рахунок цього впливає на збільшення часу статевого акту, сприяє посиленню та продовженню відчуття.
Допомагає організму справлятися з фізіологічним стресом.

L-Аргінін є одним із найефективніших стимуляторів продукції соматотропного гормону гіпофіза (гормону росту) і дозволяє підтримувати його концентрацію на верхніх межах норми. Завдяки цій властивості збільшується синтез білка, відбувається спалювання зайвого жиру та стимулюється зростання м’язових клітин.

L-Карнітин. Амінокислота, що приймає участь у метаболізмі жирних кислот у циклі Кребса (приймає участь в унікальному процесі переносу довголанцюгових жирних кислот та клітинного цитозоля через мембрану мітохогдрій – “карнітиновий шатл”), завдяки чому відбувається забезпечення клітин організму енергією. Таким чином L-Карнітин позитивно впливає на енергетичний обмін від якого залежить якісне функціонування всіх систем організму, забезпечуючи у тому числі енергетичний обмін від якого залежить якість еякуляту: сперматогенез, дозрівання, рухливість та живучість сперміїв.

L-Карнітин володіє анаболічною, регенеративною дією, нормалізує апетит і регулює швидкість ліполізу, стимулює енергетичні процеси в м’язових тканинах і життєво важливих органах, що призводить до збільшення працездатності. Останній ефект особливо важливий для людей, які перенесли загальні інфекційні захворювання, в тому числі вірусні (COVID19, грип та ін.), та мають симптоми астенії (загальна слабкість, крайня нестійкість настрою, ослаблення самовладання, нетерплячість, непосидючість, порушення сну, втрата здатності до тривалого розумового і фізичного напруження, непереносимість гучних звуків, яскравого світла, різких запахів, підвищена збудливість та швидко наступаючої слідом за нею виснаженість, примхливість з незадоволенням, а також немотивована сльозливість).
Прийом L-карнітину стимулює процеси розщеплення підшкірних жирових відкладень та зменшує прояви целюліту.

Кверцетин – флавоноїд рослинного походження, що володіє протинабряковою, спазмолітичною, антигістамінною, протизапальною діями; антиоксидант, діуретик. Має капіляростабілізуючі властивості – завдяки антиоксидантній, мембраностабілізуючій дії знижує проникність капілярів. Входить до групи вітамін P. Інгібує ензими (ліпоксигеназу), протизапальні медіатори, викид гістаміну. З кверцетину можуть утворюватися інші флавоноїди.
Кверцетин застосовується у комбінованій терапії запальних захворювань малого тазу – IIIa та IIIb хронічного синдрому тазового болю (хронічного простатиту), допомагає нормалізувати артеріальний тиск, стимулювати вивільнення інсуліну, пригнічувати синтез тромбоксану та уповільнювати агрегацію тромбоцитів. Його репаративні властивості проявляються у прискоренні загоювання ран.

Такий склад «L-AKK» дає можливість позитивно впливати при наступних станах:

 • астенічний синдром у реабілітаційному періоді після перенесеного COVID19;
 • підвищена втомлюваність, емоційне, розумове та фізичне виснаження, що пов’язане з наслідками перенесених інфекційних захворювань;
 • захворювання серця і судин: гіпертонічна хвороба, атеросклерози;
 • недостатність статевої функції у чоловіків: еректильна дисфункція та стани, що потребують поліпшення якості сперми;
 • синдром хронічної втоми та депресивні стани;
 • ожиріння, а також для корекції метаболізму (метаболічний синдром);
 • для уповільнення процесів старіння;
 • при підвищених розумових навантаженнях;
 • при затримці фізичного розвитку;
 • для зміцнення імунітету;
 • для покращення функції зору – затримує дистрофічні зміни у судинах сітківки.

Для повноцінного ефекту терапії необхідна нормалізація режимів відпочинку, сну, відмова від алкоголю та психостимулюючих препаратів.

Протипоказання.
Не рекомендовано приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям та при індивідуальній чутливості до компонентів продукту, не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей місці, за кімнатної температури.

Термін придатності.

3 роки від дати виготовлення.

Виробники (дивись останню цифру номера партії):

 1. ПрАТ «Біолік», Україна, 24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Незалежності, 118;
 2. ТОВ «ФОРСАЖ ПЛЮС», Україна, 08322, Київська обл., Бориспольський р-н., с. Проліски, вул. Промислова, 9.

Заявник.
ТОВ «УКРАЇНСЬКА ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ», Україна, 02660, м. Київ, вул. Старосільська, буд. 1У,  тел.: 0-800-514-614.

Без ГМО.
Дієтична добавка не може замінити повноцінного та збалансованого раціону харчування.
Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря.
Не є лікарським засобом.

ТУ У 10.8-39214606-008:2018