Вазавітал Нейро

Опис препарату Вазавітал Нейро

 • Може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело вітамінів С, Р, В1, В2, В6, В12 та біологічно активних речовин рослинного походження з метою нормального функціонування нервової системи та нейрональних структур.
 • Сприятливо впливає на мікроциркуляцію крові в тканинах та органах, стан пам’яті, концентрацію уваги, здатності до навчання, аналіз інформації.
 • Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.
 • Продукт не рекомендується вживати дітям, вагітним жінкам та в період лактації.
 • Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

1 капсула містить, мг(mg):

 • сухий екстракт гінкго білоба (ginkgobiloba L.) - 120 мг(mg);
 • обніжжя бджолине (квітковий пилок) - 120 мг(mg);
 • піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) - 80 мг(mg);
 • аскорбінова кислота (вітамін С) - 50 мг(mg);
 • тіаміну гідрохлорид (вітамін В1) - 50 мг(mg);
 • рутин (вітамін Р) - 20 мг(mg);
 • рибофлавін (вітамін В2) - 5 мг(mg);
 • ціанокобаламін (вітамін B12) - 0,5 мг(mg).

Допоміжні інгредієнти: лактоза, моногідрат; магнію стеарат.

 • Капсули, по 450 мг(mg) ± 10%, 30 шт.
 • Дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу під час їжі, запиваючи 1/2 склянки питної води.

Де купити препарат Вазавітал Нейро?

Наукові роботи

05.10.2021
нервная система, стресс, нервова система, стрес

Як зміцнити нервову систему та позбутися від стресу?

Час, в якому ми живемо з стрімким ритмом життя, а особливо після пандемії, наповнений стресами та занепокоєннями. Шукати в такий час віддушину і спокій можна в […]
22.09.2021
сила природы, стресс, сила природи, стрес

Сила природи та її вплив на стрес.

Відомо, що природа допомагає відновлювати нам сили, наповнює нас енергією, заспокоює нервову систему краще ліків. Прогулянки на свіжому повітрі можуть знизити артеріальний тиск, зменшити збудження нервової […]
16.09.2021
нарушение памяти, деменция, улучшение кровообращения мозга

Як покращити пам’ять не вдаючись до радикальних способів?

На погіршення пам’яті сьогодні скаржаться не тільки літні люди. Сучасний ритм життя з регулярними стресами впливає на стан пам’яті навіть молодих людей. Разом з пам’яттю погіршується […]
17.06.2021
стресс, стрес

Прості секрети спокійного життя: як перестати відчувати стрес?

Ви живете в постійному поспіху та вважаєте це нормою? Але в цілому не можете зосередитися на одній справі, переживаєте, що не встигнете зробити щось ще, і […]
11.06.2021
улучшение памяти, поліпшення пам'яті

Чи можна за допомогою вітамінів поліпшити пам’ять?

Є цілий ряд вітамінів і жирних кислот, які здатні якщо не поліпшити, то як мінімум сповільнити процес погіршення пам’яті. До таких відносять вітамін В12, трав’яні добавки, […]
04.06.2021
стресс, стрес

Як поліпшити пам’ять та підвищити концентрацію?

Ви почали відчувати, що запам’ятовувати інформацію стало все важче? Щось і зовсім залишається поза увагою та вже на завтра не виходить пригадати те, що ви, скажімо, […]

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
Дієтичної добавки «Вазавітал Нейро»

Склад, 1 капсула містить, мг(mg):

 • сухий екстракт гінкго білоба (ginkgobiloba L.) – 120 мг(mg),
 • обніжжя бджолине (квітковий  пилок) – 120 мг(mg),
 • піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) – 80 мг(mg),
 • аскорбінова кислота (вітамін С) – 50 мг(mg),
 • тіаміну гідрохлорид (вітамін В1) – 50 мг(mg),
 • рутин (вітамін Р) – 20 мг(mg),
 • рибофлавін (вітамін В2) – 5 мг(mg),
 • ціанокобаламін (вітамін В12) – 0,5 мг(mg).

Допоміжні інгредієнти: лактоза, моногідрат; магнію стеарат.

Форма випуску: капсули, по 450 мг(mg) ± 10%, 30 шт.

Рекомендації до споживання.

Може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело вітамінів С, Р, В1, В2, В6, В12 та біологічно активних речовин рослинного походження з метою нормального функціонування нервової системи та нейрональних структур. Сприятливо впливає на мікроциркуляцію крові в тканинах та органах, стан пам’яті, концентрацію уваги, здатності до навчання, аналіз інформації.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза.

Дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу під час їжі, запиваючи 1/2 склянки питної води.

Термін вживання.

1-3 місяці 2 рази на рік. Для осіб старше 70 років оптимальний одноразовий курс застосування становить 1 місяць.

Обґрунтування дії складників дієтичної добавки «ВАЗАВІТАЛ НЕЙРО».

Гінкго білоба використовується в традиційній медицині Китаю протягом щонайменше 2000 років. На сьогодні цілющі властивості екстракту гінкго білоба підтверджені численними науковими дослідженнями та отримали визнання провідних експертів охорони здоров’я. Відомо, що екстракт гінко білоба (EGb) ефективно усуває спазм периферичних судин (не впливаючи на судини, що не спазмовані), укріплює судинну стінку, поліпшує роботу венозної системи, протидіє утворенню тромбів та покращує плин крові в капілярах. Таким чином, гінкго білоба показана при різноманітних хронічних порушеннях кровообігу, насамперед, у головному мозку, серці, верхніх та нижніх кінцівках. Крім того, гінкго білоба стимулює утворення нейротрансміттерів – спеціальних хімічних сполук, за допомогою яких нервові клітини передають та зберігають інформацію; оптимізує обмін речовин в клітинах мозку, насичуючи їх енергетичними молекулами та сприяючи виведенню токсичних продуктів метаболізму. Саме тому гінкго білоба є одним з найефективніших природних засобів при зниженні пам’яті та уваги.

Гінкго білоба достовірно прискорює відновлення втрачених функцій після мозкового інсульту та перешкоджає прогресуванню слабоумства (хвороби Альцгеймера, судинної та постінсультної деменції). Завдяки комплексній дії, екстракт гінкго білоба швидко ліквідує наслідки хронічного стресу та перевтоми на рівні нервових клітин, підвищує стресостійкість та здатність виконувати інтелектуальну роботу.

Вміст біологічно активних компонентів сировини гінкго білоба (EGb), що входить до складу «ВАЗАВІТАЛ НЕЙРО»: флавоноїди (у перерахунку на флавонові глікозіди)26,4%; білобалід – 3,0%; гінкголід А – 3,0%; гінкголід В – 3,1%; гінкголід С – 3,2%.

Бджолиний пилок-обніжжя є спеціальним продуктом бджільництва, який утворюється робочими бджолами шляхом часткового ферментування (переробки) звичайного квіткового пилку. На відміну від пилку рослин, бджолине обніжжя значно рідше викликає алергічні реакції та містить унікальний комплекс з 250 біологічно активних речовин, включаючи 16 вітамінів, 18 амінокислот (у т.ч. всі 10 незамінних, які вкрай потрібні організму людини, але не можуть в ньому утворитися), 28 мікроелементів, ферменти, коферменти, флавоноїди, цінні ліпідні компоненти (включаються до структури нервових мембран) та фітостимулятори.

Перед потраплянням до капсули “ВАЗАВІТАЛ-НЕЙРО”, обніжжя проходить спеціальну обробку за ексклюзивною сучасною технологією (холодове мікроподрібнення), що сприяє тривалому збереженню поживних речовин та підвищує їх біодоступність майже у 20 разів (з 3% до 70%).

Бджолине обніжжя чинить потужну антиоксидантну дію, укріплює стінку судин, стимулює процеси відновлення та синтезу клітинних мембран усього організму і особливо нейронів. Бджолине обніжжя здавна називають “еліксиром молодості”: вже з перших 3-4 днів прийому пацієнт відчуває суттєве зменшення загальної слабкості, втомлюваності, сонливості, зростають працездатність та енергійність, покращується настрій та емоційний фон. Бджолине обніжжя ефективне при виразковій хворобі, ревматоїдному артриті, остеоартрозі, хронічній серцевій недостатності, хронічному холециститі та хронічному пієлонефриті, а також при хронічному стресі та перевтомі, на етапі відновлення після тривалих та/або важких захворювань.

Вітамін В1 (тіамін) бере участь у енергетичному синтезі, сприяючи, в тому числі, переробленню молочної та піровиноградної кислоти (накопичуються в клітинах за умов ішемії та гіпоксії, при інтенсивній фізичній роботі) у корисні молекули. Тіамін концентрується в тканині мозку, де укріплює мембрани нервових клітин, допомагає формувати та підтримувати нервові зв’язки, протидіє загибелі та пошкодженню активно функціонуючих нейронів.

Вітамін В2 (рибофлавін) забезпечує тканинне дихання та детоксикацію, без нього неможливе утворення деяких важливих енергетичних молекул, в тому числі у нервових клітинах.

Вітамін В6 (піридоксин) незамінний для синтезу білків та амінокислот в організмі людини, а також компонентів системи крові (гемоглобіну) та гамма-аміномасляної кислоти (одна з найважливіших захисно-гальмувальних сполук у головному та спинному мозку).

Вітамін В12 (ціанокобаламін) активно використовується всіма клітинами організму, що розмножуються (клітини шкіри, волосяних цибулин, внутрішній епітеліальний шар шлунково-кишкового тракту, елементи кровотворення і т.д.). В нервовій тканині ціанокобаламін сприяє укріпленню зовнішніх та внутрішніх клітинних мембран, покращує стан мієлінових оболонок периферичних нервів.

Вітамін С (аскорбінова кислота) є важливим компонентом для утворення та відновлення сполучної тканини (кістки, хрящі, зв’язки, каркас внутрішніх органів тощо). Аскорбінова кислота нормалізує проникність капілярів та має потужні антиоксидантні властивості, покращує стан мембран нейронів та поліпшує баланс серотоніну в головному мозку.

Вітамін Р (рутин) – необхідний для ефективного тканинного дихання та раціонального використання кисню в організмі, завдяки своєму антиоксидантному потенціалу захищає від руйнування багато інших важливих молекул (в т.ч. аскорбінову кислоту, гіалуронову кислоту та колаген). Укріплює та стабілізує мілкі судини, в т.ч. у головному мозку.

Завдяки такому складу «ВАЗАВІТАЛ НЕЙРО» може сприяти уповільненню вікових інтелектуальних розладів. Укріплює нервові оболонки при ураженнях периферичної нервової системи (неврити (радикуліти), невропатії, невралгії, посттравматичні синдроми тощо). Захищає судини та нервові клітини при хронічних порушеннях мозкового кровообігу, після перенесеного мозкового інсульту, під час інтенсивних фізичних та/або психоемоційних навантажень, після перенесених застудних захворювань та у період відновлення при хронічних запальних процесах.

Застереження щодо споживання.

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Продукт не рекомендується вживати дітям, вагітним жінкам та в період лактації.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Умови зберігання.

Зберігати в прохолодному, сухому та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С.

Найменування та місцезнаходження виробника (дивись останню цифру номера партії):

 1. ПрАТ «Біолік», Україна, 24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Незалежності, 118;
 2. ТОВ «ФОРСАЖ ПЛЮС», Україна, 08322, Київська обл., Бориспольський р-н., с. Проліски, вул. Промислова, 9.

Замовник.

ТОВ «Українська Фармацевтична Компанія», 02660, м. Київ, вул. Старосільська , буд. 1У.

Без ГМО.

Дієтична добавка не може замінити повноцінного і збалансованого раціону харчування.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

ТУ У 10.8-30552921-001:2019