Станом на 01.07.2020 р. в портфель УФК входить 17 лікарських препаратів на основі натуральної сировини для лікування поширених захворювань. Всі наші продукти - це результат злагодженої 20-річної роботи команди професіоналів. Кожен свій бренд ми ведемо починаючи від розробки складу і закінчуючи маркетинговою підтримкою виготовленого препарату.

Українська Фармацевтична Компанія сьогодні - це:


постійний відбір і оцінка перспективних рецептурреєстрація відібраних лікарських препаратіввласні виробничі потужностіоптові продажі лікарських засобівкомплексне просування всіх продуктів

Для споживача наші бренди - це можливість отримати лікування затребуваними препаратами високої якості, які добре зарекомендували себе на ринку. Діючі речовини рослинного і природного походження в складі препаратів надають сприятливий комплексний вплив на організм, нормалізують обмінні процеси, допомагають знизити дозу інших препаратів або повністю відмовитися від них.

 зручно - дозування препарату індивідуальне, підбирається в залежності від віку та стану здоров'я пацієнта


практично - в нашому асортименті представлені засоби і для новонароджених, і для літніх людей


вигідно - навіть при тривалій терапії вартість курсу лікування буде необтяжливою


препарати можна використовувати в якості самостійного засобу або при комплексному лікуванні захворювання


Наші лікарські препарати розраховані на людей із середнім доходом, які піклуються про здоров'я - власному і своїх близьких - і орієнтовані на натуральні засоби, які надають м'який тривалий ефект. Для забезпечення наявності продукції на аптечних полицях компанія співпрацює з провідними фармацевтичними дистриб'юторами, що мають розгалужену мережу представництв і філій по території України. Активна інформаційна підтримка аптек і лікарів на місцях здійснюється службою медичних представників компанії.