Природа для чоловічого здоров’я.

мужское здоровье, чоловіче здоров'я

Так склалося, що чоловіки рідше проходять обстеження, хоча їхнє життя не менш наповнене стресовими ситуаціями, а деякі розлади здоров’я притаманні тільки чоловікам і просто вимагають своєчасної діагностики.

Коли ж виникають перші дзвіночки – звертаються в першу чергу до безрецептурних препаратів, таким як гомеопатія. Вона успішно лікує різні захворювання, при цьому не надаючи негативного впливу на інші органи. Здатна впоратися з проблемами, з якими стикаються багато чоловіків, такими як шкірні захворювання та респіраторні, порушення кровообігу та травлення, мігрені, стреси та занепокоєння, а іноді і такими як імпотенція, проблеми з простатою та безпліддя. Все залежить тільки від того, коли звернутися до неї за допомогою.

Давайте розглянемо, які рослини особливо корисні для чоловічого здоров’я і дізнаємося, що за проблеми вони вирішують.

Звіробій – про його силу існує багато легенд, але і сучасна медицина визнає, що ця рослина має цілющі властивості. Активні речовини звіробою сприяють росту клітин, що робить його екстракт корисним при загоєнні ран, а також в період відновлення після хвороби. Прийом звіробою допомагає і в боротьбі зі стресами.

Важливим фактором є і сечогінна дія звіробою, що робить цю рослину корисною для здоров’я чоловічої сечостатевої системи. А наявність у складі аскорбінової кислоти та вітамінів групи В допомагає нормалізувати обмінні процеси в тілі. Саме тому для створення препарату “ПРОСТАЛАД” Українська фармацевтична компанія взяла звіробій за основу.

Також до складу цього препарату входять такі настоянки як:

  • трава канадського золотарника,
  • трава грициків,
  • трава реп’яшка звичайного,
  • квітки арніки,
  • квітки нагідок,
  • коріння валеріани,
  • коріння ехінацеї пурпурової

Такий склад дозволяє препарату справлятися з інфекціями сечовивідних шляхів, а також використовуватися для профілактики або в складі комплексного лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) в початковій стадії захворювання (при утрудненні сечовипускання). Просталад має антибактеріальну та загальнозміцнюючу дію, тому його також використовують для зміцнення чоловічого здоров’я.

Зі складу Просталаду також слід виділити настоянку квіток арніки. Як лікарський засіб вона часто використовується для загоєння ран та відновлення організму. Також арніка відома протинабряковою дією.

Трава грициків – відмінний жовчогінний засіб. А те, що вона багата на калій, цинк та вітамін К робить її відмінним засобом у боротьбі з анемією. Відома і здатність грициків впливати на очищення крові.

Ще один сильний сечогінний компонент у складі Просталадузолотарник канадський. Його давно використовують при сечокам’яній хворобі, але також він ефективний при лікуванні уратних каменів. Його давно застосовують і в зборах, призначених для лікування захворювань простати. Не менш цінною є його антибактеріальна дія.

Квітки нагідок відомі як відмінний антиоксидантний засіб, але також, як і інші рослини в складі Просталада вони мають сечогінну дію. Настоянка з квіток нагідок використовується в кардіології та стоматології, вона зміцнює судини та допомагає позбутися від ангіни і ГРВІ, в деяких випадках також здатна боротися з випаданням волосся та лупою.

Завдяки цим та іншим компонентам, Просталад являється ефективним засобом для нормалізації чоловічого здоров’я, профілактики захворювань сечостатевої системи та лікування ДГПЗ на початковій стадії.

Перед застосуванням препарату рекомендується консультація лікаря!

Також під час прийому рекомендується контролювати функції сечостатевої системи. Прийом препарату Просталад передбачає курс лікування тривалістю до 3 місяців.