Розлади роботи серця – правильний підхід до попередження та лікування.

Розлади роботи серця – правильний підхід до попередження та лікування.

сбои в работе сердца, збої в роботі серця

Погана екологія, стреси, неправильні харчові звички та багато інших факторів сприяють тому, що хвороби серця починають турбувати не лише літніх людей, але й досить молодих. Потурбуватися про серце вчасно – означає запобігти багатьом проблемам, вирішення яких може потребувати часу, коштів та зміни способу життя в цілому.

То що обирають свідомі люди, не байдужі до свого здоров’я? Уважність до своїх станів, регулярну діагностику, покращення умов життя принаймні щодо базових речей – відмови від куріння та неконтрольованого вживання алкоголю, перехід на більш здорове харчування, регулярні прогулянки на свіжому повітрі, підтримка емоційного стану.

Якщо ж вам вже довелося зустрітися з аритмією, ішемією, гіпоксією чи іншими серцево-судинними розладами, запитайте у лікаря про краплі А-Дістон. Можливо, кардіолог і сам запропонує вам почати терапевтичне лікування з крапель на основі екстрактів лікарських рослин.

Що є основою складу препарату “А-Дістон”?

Краплі настоянки “А-Дістон” складаються з натуральної сировини таких лікарських рослин як:

 • глід (плоди),
 • собача кропива (трава),
 • валеріана (корені),
 • фенхель (плоди),
 • м’ята (листя),
 • арніка (квітки).

Також до складу входить екстрагент – етанол 70%.

Всі ці компоненти мають визначений вплив на роботу серцево-судинної системи. Зокрема, плоди глоду впливають на зниження артеріального тиску та зменшують збудливість серцевого м’яза. Трава собачої кропиви має виражену седативну та гіпотензивну функції. Квіти арніки можуть прискорювати роботу серця та покращувати стан коронарних судин. В препараті зібрані екстракти рослин, які поєднуючись, можуть покращити ваш стан при аритмії, ішемії та інших проблемах з серцем.

Як обирати (чи не обирати) ліки для серця?

Основне, що потрібно запам’ятати – неправильне вживання ліків проти розладів роботи серця може значно погіршити стан пацієнта та призвести до небажаних наслідків. Отже, самостійно обирати такі все ж не варто. Якщо вас хвилюють такі симптоми, як задишка, ускладнене дихання, швидка втомлюваність, переднепритомний стан, біль у грудях, набряк шкіри та інші і ви пов’язуєте їх саме з порушенням роботи серця – якнайшвидше зверніться до лікаря. Тільки експерт зможе вас правильно продіагностувати та вирішити, що потрібно для покращення вашого стану.

Зверніть увагу, що ні в якому разі не можна обирати ліки для серця:

 • виявивши проблему з роботою серця “на око” і без консультації з лікарем;
 • керуючись порадами друзів, рідних чи сусідів та Інтернету;
 • співставляючи свої симптоми з інструкціями лікарських засобів;
 • дослухаючись лише до рекомендації фармацевта в аптеці.

Запобігання захворюванням серця.

Будь-який з перелічених вище симптомів може вказувати на серйозне захворювання, тож не нехтуйте діагностикою. Але якщо вже зараз ви бажаєте потурбуватися про своє здоров’я та запобігти розвитку серцевих захворювань ми рекомендуємо:

 • більше часу гуляти на свіжому повітрі, а в ідеалі – наповнювати такі прогулянки позитивними емоціями;
 • контролювати вживання алкоголю, тютюну та кави (під контролем слід розуміти відмову, як у випадку з тютюном, або додержання умовно безпечних, як у випадку з кавою та червоним вином дозувань, якщо інше не було рекомендовано терапевтом);
 • додати в свій щоденний раціон капусту, шпинат та зелень, що багаті на вітамін К, який дбає про здоров’я артерій, а також білі овочі, що багаті на калій, необхідний для зниження артеріального тиску до здорового рівня;
 • частіше ласувати ягодами, зокрема темних кольорів – чорницею, ожиною, лохиною та смородиною. Регулярне вживання цих ягід завдяки їх складу може знизити ризик утворення холестеринових бляшок;
 • бути фізично активними в будь-якому віці. Доведено, що регулярний спорт та фізкультура уповільнюють вікові зміни, що впливають на роботу серця та фізіологічні зміни судин. Тож варто визначитися зі своїми нормами навантажень та регулярно практикувати їх не лише з метою запобігання серцевих захворювань, а й підтримки організму в гарній фізичній формі та бадьорому стані.

Як бачимо, дотримання всього декількох нескладних рекомендацій вже може позитивно вплинути на ваш організм та зберегти серце молодим і здоровим. Якщо ж вас досі хвилює, які медикаменти можна вживати, а які ні, та чи корисним буде препарат “А-Дістон” саме для вас – зверніться до лікаря за експертною порадою.