СОЛЬВЕНЦІЙ – Радість вільного руху!

остеохондроз

«Людина настільки молода і здорова, наскільки гнучкий її хребет» – (Східна мудрість).

Остеохондроз – одне з найпоширеніших і «підступних» захворювань XXI століття (від 30 до 87% найбільш працездатного населення у віці від 30 до 60 років).

Немає єдиного розуміння захворювання: до кінця не зрозумілі причинні фактори та механізми розвитку, клінічна картина не завжди однозначна, а діагностика і лікування далекі від досконалості.

Остеохондроз (від грец. ὀστέον — кістка і χόνδρος — хрящ), в буквальному перекладі «окостеніння хряща») – це комплекс дегенеративно-дистрофічних уражень тканин хребта (ДДУХ). В першу чергу, страждають міжхребетні диски («амортизатори» хребетного стовпа), потім прилеглі до них суглобові поверхні хребців. В зв’язку з перерозподілом навантаження в процес поступово втягуються тіла хребців, зв’язковий апарат, навколохребцеві м’язи, нервові корінці, а в тяжких випадках – навіть спинний мозок.

Термін був запропонований в 1933 році німецьким ортопедом Хільдебрандтом (Hildebrandt) для сумарного позначення деструктивних процесів в структурах опорно-рухового апарату.

Міфи і правда про остеохондроз

Плата за прямоходіння.
Якби організм не був готовий до прямоходіння, то немовля ніколи б не намагалося ходити рівно. Як показав час, це захворювання багатофакторне і розвивається внаслідок способу життя, наявності пускових механізмів та інших причин.

«Відкладаються солі».
Хрускіт в хребті обумовлений зовсім не відкладенням деяких малорозчинних сполук, а сухим тертям дотичних поверхонь. Це – перший «дзвіночок» наближення лиха. При остеохондрозі утворюються крайові розростання хребців (остеофіти), які за структурою є частиною кістки (але не «солями»). З одного боку, остеофіти – це відчайдушна спроба природи зміцнити руйнуючийся хребет, але, з іншого боку, вони завдають хронічний біль і обмежують рухливість.

Це захворювання тільки хребта.
Це системне захворювання, тобто захворювання всього організму. Ще давній вислів Гіппократа, батька сучасної медицини, говорить: «Якщо захворювань багато, значить причина одна – хребет».

Остеохондроз невиліковний.
Виліковний, питання полягає в тому, наскільки вчасно звернеться хворий за необхідним лікуванням, щоб зупинити прогресування і уникнути ускладнень. «Хто шукає – той знаходить… хто прагне – той домагається».

Метод лікування «подібного подібним» ось вже більше 200 років викликає гарячі суперечки. Гомеопатія – не брехня і не обман!

«Обманка», яка не містить лікувальних речовин.

Цілющі властивості гомеопатичним препаратам надає особливий спосіб їх приготування, в ході якого вихідна речовина в строго визначеній послідовності потенціюється (розводиться і струшується). Понад 270 багатоцентрових клінічних випробувань (США, Німеччина, Франція, Канада, Великобританія і т.д.), відповідно до принципів доказової медицини.

Гомеопатія і алопатія (традиційна медицина) несумісні.

Правильно підібрані гомеопатичні препарати підсилюють дію хімічних ліків, відкривають можливість комплексного оздоровлення, дозволяють розірвати «хибні кола» при багатьох захворюваннях. В якості загальнозміцнюючого, профілактичного і засобу для очищення гомеопатія використовується в багатьох медичних установах та навіть в реанімаційних відділеннях лікарень.

Гомеопатія – це як психотерапія, своєрідний гіпноз, навіювання.

У гомеопатію можна вірити або не вірити, але на позитивний результат це ніяк не впливає. Нею успішно лікують і новонароджених, і хворих, які перебувають в комі: для них навіювання і гіпноз як спосіб лікувального впливу, виключається.

Гомеопатія може спровокувати сильні загострення хвороби, бувають протипоказання та побічні дії.

Гомеопатичне лікування не має протипоказань та побічних дій і не викликає алергічних реакцій. У цьому його особливість і незаперечне достоїнство. Разом з тим, на початкових етапах лікування у деяких людей можливе тимчасове посилення симптомів захворювання – т.зв. гомеопатичне загострення. Однак, на відміну від традиційної медицини, загострення розцінюється як успіх, а не як невдача («зцілення великої хвороби через малу»).

СОЛЬВЕНЦІЙ – комплекс гомеопатичних потенцій, здатних зменшувати активність запального процесу і стимулювати власні відновлювальні сили організму.

 • Calcium fluoricum D12 (кальцію фторид) – показаний при захворюваннях сполучної тканини, зміцнює її і обмежує поширення «тліючого» хронічного запального процесу;
 • Sulfur D12 (сірка) – показана при системних захворюваннях сполучної тканини, невротичних розладах, сприяє активації синтезу колагену;
 • Lycopodium clavatum D12 (лікоподіум, плаун булавоподібний) – показаний при подагрі, ревматичній хворобі, порушеннях обміну речовин, надає потужну протизапальну і болезаспокійливу дії;
 • Berberis vulgaris D6 (барбарис звичайний) – показаний при системних захворюваннях сполучної тканини з вираженим больовим синдромом, особливо при артритичних та подагричних ураженнях;
 • Thuja occidentalis D6 (туя західна) – показана при «хрусті в суглобах, пронизуючих болях і пульсації в спині, міжреберних невралгіях. Крім того, має протиракову дію і призначається в разі наявності будь-якої «плюс»-тканини.

СОЛЬВЕНЦІЙ відповідає принципам гомеопатичної медицини:

 • етіопатогенетичний принцип дії – повертає організму «здорову» програму оновлення хрящів, кісток, зв’язок («розвертає час навиворіт»);
 • дія на клітинному і тканинному рівні;
 • інтактність ферментних систем;
 • створення декількох рівнів відновлення за рахунок комплексності складу;
 • відсутність протипоказань і побічних ефектів;
 • поєднуваність з іншими ліками та методами лікування.

Показання до застосування:

 • в комплексній терапії дегенеративних хвороб опорно-рухового апарату (остеохондроз, остеоартроз), що супроводжуються появою патологічних кісткових розростань (остеофіти, «вузлики» на пальцях рук і ніг, «кісточка» на стопі, п’яткова шпора і т.д.);
 • системні захворювання сполучної тканини з ураженням опорно-рухового апарату, а також зумовлені порушеннями обміну речовин (подагра);
 • стан після переломів, забоїв, вивихів;
 • остеопороз (в т.ч. у жінок старше 45 років, при тривалому прийомі гормональних препаратів);
 • зміцнення сполучної тканини (в т.ч. кісток і зв’язок) в період інтенсивного росту (з 12 років), при тривалих фізичних навантаженнях.

Рекомендації для збільшення середнього чека

 • СОЛЬВЕНЦІЙ рекомендуємо не тільки для лікування, але і для профілактики захворювань сполучної тканини та опорно-рухового апарату (наприклад, при обтяженій спадковості, після переломів).
 • Конституційний для пацієнтів з підвищеною масою тіла, схильних до повноти і затримки рідини. Комплексна оздоровлююча дія СОЛЬВЕНЦІЯ сприяє зниженню ваги, поліпшенню функції травлення, стабілізації артеріального тиску.
 • СОЛЬВЕНЦІЙ можна рекомендувати відвідувачам, які купують хондропротектори, НПЗЗ, протиподагричні засоби, міорелаксанти, вітаміни групи В у складі комплексної та різнобічної терапії (закріпити і посилити лікувальний ефект, знизити дози хімічних засобів, спрямувати діючі речовини строго «за адресою» – до хворих суглобів).
 • Пропонуємо СОЛЬВЕНЦІЙ тим, хто не може приймати хімічні препарати з огляду на їх побічні ефекти або супутні захворювання шлунково-кишкового тракту.
 • СОЛЬВЕНЦІЙ рекомендований особам, які бажають лікуватися натуральними препаратами, сила яких доведена і перевірена багатьма поколіннями.
 • СОЛЬВЕНЦІЙ показаний тим відвідувачам, хто перепробував багато засобів «від суглобів» або «від спини», але не отримав бажаного ефекту, як альтернативний і ефективний метод лікування.
 • СОЛЬВЕНЦІЙ рекомендуємо всім клієнтам аптеки, у яких помітна деформація китиць і пальців рук; які запитують засоби від подагри, п’яткової шпори, «кісточки на нозі». Стадія процесу особливого значення не має.
 • З огляду на доступну ціну, СОЛЬВЕНЦІЙ пропонуємо, як альтернативу хондропротекторам (якщо хворий не в змозі їх придбати).