Сорпектин – надійний помічник в боротьбі з токсинами!

Сорпектин – надійний помічник в боротьбі з токсинами!

токсини, токсины, борьба с токсинами

Організм можна порівняти з надточним механізмом, в якому щомиті відбуваються численні метаболічні реакції. Одні речовини невпинно перетворюються в інші, які служать джерелом енергії або пластичним матеріалом для клітин. Під час цих процесів утворюються різноманітні продукти обміну, в тому числі і токсичні для організму. Здоровий організм, який працює як годинник, успішно справляється з ендогенними токсинами, званими також отрутами біологічного походження. Однак не слід забувати про різноманітність факторів, під дією яких видільній системі доводиться працювати в умовах посиленого метаболічного навантаження: наприклад, при вживанні неякісних продуктів, алкоголю; при впливі побутових або промислових токсинів. А якщо додати до цього переліку несприятливу екологічну обстановку, інфекційні захворювання, а також хронічні захворювання печінки та нирок, стає очевидним, що організму буває нелегко самостійно справлятися з виведенням продуктів обміну. Ось чому в домашній аптечці стане в нагоді СОРПЕКТИН, створений на основі активованого вугілля та пектину.

Знайти і знешкодити!

Інтоксикація – цей термін відомий не тільки фахівцям, але і обивателям, які з усіх сил намагаються боротися з так званими шлаками, що отруюють організм зсередини. Ендогенна інтоксикація має місце при різних порушеннях обміну речовин, хронічній нирковій та печінковій недостатності, вірусних та бактеріальних інфекціях, онкологічних захворюваннях і т.д.

Інший різновид інтоксикації – екзогенна, коли отруйні речовини потрапляють в організм ззовні. Отруйні агенти можуть надходити з їжею, проникати через шкірні покриви, вдихатися, всмоктуватися слизовими оболонками.

Важливу роль у розвитку хронічної інтоксикації грає несприятлива екологічна обстановка та забрудненість навколишнього середовища промисловими відходами – все це вельми актуально для жителів великих міст. Таким чином, невидимі вороги непомітно атакують організм, стаючи невід’ємною частиною життя нарівні з благами цивілізації.

Симптоми інтоксикації можуть бути як специфічними – нудота, загальна слабкість, так і не зовсім характерними для отруєння (наприклад, відсутність апетиту, головний біль). В цілому її прояви залежать від характеру токсичної речовини, її фізико-хімічних властивостей, спорідненості до певних органів, фізіологічних систем, рецепторів, ферментів і т.д.

Виведення токсинів з організму – складне завдання, впоратися з яким допоможе СОРПЕКТИН. До його складу входять два добре відомих компоненти, що мають давню історію використання в медицині: активоване вугілля та пектин.

СОРПЕКТИН: виводимо токсини з організму!

Активоване вугілля – ентеросорбент, який давно завоював авторитет у споживача. Потрапляючи в кишечник, він зв’язує токсичні речовини різного походження, сприяючи їх виведенню з організму. Дійсно, ми звикли вдаватися до цього перевіреного засобу при проблемах з травленням або гострих кишкових інфекціях, які особливо актуальні в літній період. Ось чому активоване вугілля займає важливе місце в домашній аптечці і в аптечці мандрівника.

Широко використовуючи цей ентеросорбент в побуті, мало хто замислюється про те, що деревинне вугілля було відоме ще до нашої ери. Єгиптяни та римляни використовували його для очищення води та вина, а в кінці XVIII ст. була відкрита здатність вугілля поглинати різні гази в обсягах, що в кілька разів перевищують його власний (Рощина Т.М., 1998).

Пізніше було відкрито явище адсорбції вугіллям в рідкому середовищі – з цього часу бере початок історія застосування активованого вугілля в якості протиотрути для зв’язування токсинів в травному тракті, а також для адсорбції газів при метеоризмі.

Більшості з нас відомо, що в процесі переробки вугілля набуває пористість, що значно збільшує його сорбційну поверхню, завдяки чому багатократно розширюється площа контакту. Така будова дозволяє активованому вугіллю поглинати токсини, солі важких металів, деякі лікарські засоби. Однак нам також відомо, що площа поверхні вугілля у вигляді порошку, що потрапляє в організм після розчинення твердої желатинової капсули, значно більша активної поверхні вугілля, що міститься в таблетці, навіть якщо її розжувати.

Окрім активованого вугілля, до складу СОРПЕКТИНА входить пектин – полісахарид, який утворює комплекси з токсичними речовинами та радіонуклідами, сприяючи їх виведенню з організму. Пектини є природною основою клітинної мембрани клітин вищих рослин, ними багаті фрукти та овочі.

«Хто з’їдає в день одне яблуко, той не звертається до лікаря», – так звучить англійське прислів’я. Можливо, причина народної мудрості криється в знаннях про те, що саме яблука є цінним джерелом пектину.

Корисні властивості пектину підтверджені Продовольчою та сільськогосподарською організаціями при ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations – FAO) і ВООЗ.

Він покращує травлення, сповільнює процеси гниття в кишечнику та виводить отруйні продукти обміну, що утворюються в організмі (Мазнев Н.І., 2004). Ця речовина сприяє зростанню і життєдіяльності корисних бактерій в кишечнику, а також синтезу вітамінів групи В; має протимікробну властивість (Чекман І.С., 2006). Крім того, пектин має властивості гідрофільного колоїду, завдяки чому володіє великою сорбційною здатністю (Трахтенберг І.М. та співавт., 1996).

Пектин обволікає кишкову стінку, захищаючи її від роздратування, знижує всмоктування важких металів та радіонуклідів. Його включення в раціон сприяє зниженню ризику розвитку геморою, поліпозу та раку кишечника, жовчнокам’яної хвороби, атеросклерозу (Корзун В.Н. та співавт., 2002).

СОРПЕКТИН = активоване вугілля + пектин

сорпектин, sorpectin, уголь активированный, вугілля активоване

Таким чином, серед переваг дієтичної добавки СОРПЕКТИН – збалансована формула активованого вугілля та пектину: ці компоненти широко використовуються для боротьби з інтоксикацією і виведення токсинів з організму. Вживання зазначеного продукту сприяє збагаченню раціону природними полісахаридами.

СОРПЕКТИН виробляється в формі капсул, що забезпечує зручність вживання (адже активоване вугілля в таблетках може залишити слід на пальцях та губах), а також дозволяє підвищити швидкість адсорбції за рахунок високої дисперсії, що характерна для порошку активованого вугілля. Крім того, виробник подбав про дизайн упаковки, яка приверне увагу відвідувачів аптек своєю оригінальністю.

Дорослі можуть вживати СОРПЕКТИН по 1-3 капсули 3 рази на добу під час їжі протягом 3-15 днів.