Сила природи та її вплив на стрес.

сила природы, стресс, сила природи, стрес

Відомо, що природа допомагає відновлювати нам сили, наповнює нас енергією, заспокоює нервову систему краще ліків. Прогулянки на свіжому повітрі можуть знизити артеріальний тиск, зменшити збудження нервової системи, підвищити імунітет та зменшити занепокоєння. Саме тому сьогодні великі міста в усьому світі намагаються наповнювати парками, щоб людям було де наповнитися цими силами. І молоде, і доросле населення підтримує дану ініціативу та визнає за природою настільки важлива роль цілителя нервової системи.

Але що робити, якщо налагодити режим прогулянок та відпочинку на природі на регулярній основі не виходить? Тоді варто пошукати підтримку в дієтичних добавках, які також мають силу природи.

Окремі рослини здатні підтримувати в людині ясність розуму під час напруженої праці або навчання, сили, під час інтенсивних тренувань, розвивати витривалість та наповнювати енергією. І при цьому дієтичні добавки безпечні для здоров’я.

Якщо ви переживаєте стрес, занепокоєння, відчуваєте, що від цього ваш організм виснажується, зверніть увагу на таку рослину як гінкго білоба.

Це рослина, яка вже більше 200 мільйонів років відома, як лікувальний засіб, що надає ясність розуму та сили тілу і цінується навіть сьогодні. У Стародавньому Китаї екстрактом з цієї рослини відновлювали сили і допомагали розуму залишатися ясним. В наші дні гінкго білобу використовують для лікування стресу та нервового виснаження, а також для поліпшення концентрації і пам’яті.

Від чого ж можуть погіршуватися пам’ять та концентрація уваги?

В першу чергу – це неправильний режим дня, зокрема, регулярні недосипання. Звичайно ж, якщо ви одного разу ляжете спати пізно, це не так сильно вплине на ваше самопочуття. А ось якщо пізній відхід до сну увійде в звичку, а підніматися все одно доведеться рано – організм буде відчувати стрес.

Спочатку такий стрес впливає непомітно на організм – ви перестаєте концентруватися на важливих завданнях, з’являється втома і сонливість, млявість і відсутність внутрішньої енергії. Ви повільніше запам’ятовуєте інформацію, навіть якщо кілька разів повторюєте її для себе.

Якщо при цьому ви ще й неповноцінно харчуєтеся – сили організму виснажуються ще швидше, адже він недоотримує важливі елементи. Нервова система, мозок – вплив на них такого режиму стає помітним. Знижується ваша працездатність в цілому.

Також на пам’ять і концентрацію впливає недолік певних вітамінів. Дефіцит вітамінів може статися з різних причин – як в результаті неправильного харчування, так і індивідуальних особливостей організму – коли засвоюваність окремих мікроелементів знижена. Дуже важливі для організму вітаміни PP, В2 та В6, С і D, а також такі елементи як цинк, селен, магній та інші. Всі вони впливають на те, як реагує наш організм на стрес і як він функціонує в цілому.

Якщо аналізи показали дефіцити таких елементів та вітамінів, то варто компенсувати їх прийомом добавок.

Що вибрати з усього асортименту на ринку?

Асортимент добавок на ринку занадто великий, щоб було легко вибрати те, що потрібно саме вашому організму.

вазавітал нейро

Тому Українська фармацевтична компанія створила препарат Вазавітал Нейро, який є джерелом вітамінів С, Р, В1, В2, В6, В12. До його складу також входять сухий екстракт гінкго білоби та обніжжя бджолине.

Таке поєднання компонентів дозволяє Вазавіталу нейро надавати сприятливий вплив на весь організм, поновлювати сили та заспокоювати нервову систему.