ТОВ «Українська фармацевтична компанія»: препарати європейської якості.

ТОВ «Українська фармацевтична компанія»: препарати європейської якості.

Для українського фармацевтичного ринку характерний високий рівень конкуренції, що, в свою чергу, диктує жорсткі вимоги до якості та ефективності лікарських засобів. Тому впровадження сучасних технологій на фармринку – це не просто данина актуальним тенденціям, а необхідна умова успішного розвитку компанії. Пам’ятаючи про це, ТОВ «Українська фармацевтична компанія» незмінно інвестує в розробку нових сучасних препаратів та вдосконалює популярні продукти, які встигли завоювати визнання пацієнтів та лікарів в Україні та за її межами.

Більше 20 років досвіду і колосальної праці зробили компанію успішною в області фармації сьогодні. Запорука успішної роботи компанії – досвідчений персонал, кваліфіковане управління, потужна виробнича база та використання якісної рослинної сировини. При цьому забезпечується повний цикл виробництва препаратів, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах технологічного процесу. Також компанія має в своєму розпорядженні великий штат медичних представників, які працюють по всій Україні. Щорічно проводяться навчальні програми та тренінги як для медичних представників, так і для співробітників центрального офісу. ТОВ «Українська фармацевтична компанія» приділяє велику увагу розробці саме тих препаратів, для яких існує незадоволена медична потреба. При їх створенні підбирається оптимальний склад компонентів і найбільш ефективні дози. А завдяки демократичній ціновій політиці компанія пропонує українцям доступні вітчизняні лікарські засоби. Препарати випускаються на базі підприємств «Біолік» та «Астрафарм». У портфелі ТОВ «Українська фармацевтична компанія» широко представлені лікарські засоби на рослинній основі, а також гомеопатичні препарати.

Сила природи

Людство здавна звертається до допомоги природи в лікуванні різних захворювань. Ключова роль у цьому відношенні, звичайно ж, належить лікарським рослинам. ТОВ «Українська фармацевтична компанія» розробляє нові препарати на основі багатовікового досвіду фітотерапії та сучасних технологій.


Перлиною продуктового портфеля компанії є комбінований препарат рослинного походження ВАЗАВІТАЛ, до складу якого входять вітаміни В1, В2, В6, Р, РР і С, а також екстракт гінкго білоби та обніжжя бджолине. Препарат призначають для профілактики і в складі комплексної терапії дисциркуляторної енцефалопатії з порушеннями уваги, пам’яті, сприйняття, зниженням інтелектуальних здібностей, а також при початковій стадії хвороби Альцгеймера, нейросенсорних порушеннях, діабетичній ретинопатії, артеріопатії нижніх кінцівок та ін. ВАЗАВІТАЛ сприяє поліпшенню кровообігу та має протинабрякову дію.


КАРДІОЛІН — комбінований препарат, що містить витяжку з лікарських рослин та надає кардіопротекторну і антиоксидантну дію при функціональних серцевих розладах.


Одним з найбільш відомих фітопрепаратів компанії є бальзам ВІГОР — комбінований лікарський засіб, який представляє собою водно-спиртовий екстракт 9 рослин, активні компоненти яких складають вдалу комбінацію для поповнення життєвих сил та енергії.


а-дистон, а-дістон, a-diston

Інтерес також представляє препарат А-ДІСТОН. Цей комбінований препарат містить комплекс біологічно активних речовин, що володіють гіпотензивними, кардіопротекторними, спазмолітичними і тонізуючими властивостями, завдяки чому А-ДІСТОН показаний при комплексному лікуванні функціональних розладів діяльності серцево-судинної системи.


ПРОСТАЛАД — рослинний препарат, призначений для профілактики і терапії (в складі комплексного лікування) доброякісної гіперплазії передміхурової залози в початковій стадії захворювання та інфекцій сечовивідних шляхів.


ЕКСТРАКТ РОДІОЛИ РІДКИЙ є відомим тонізуючим засобом, що характеризується адаптогенними властивостями.


Вікові традиції гомеопатії

Досвід застосування гомеопатичних препаратів налічує вже понад 200 років. Основний принцип гомеопатії «подібне лікується подібним» був озвучений Самуелем Ганеманом в 1796 р. З тих пір цей напрямок отримав значний розвиток і заслужено користується популярністю серед лікарів і пацієнтів. ТОВ «Українська фармацевтична компанія» представляє лінійку гомеопатичних препаратів.


иов-малыш, іов-малюк, iov-maliuk

ІОВ-МАЛЮК УФК володіє широким спектром дії. Так, він показаний при аденоїдах, хронічному тонзиліті, респіраторних захворюваннях і частих застудах.


сольвенций, сольвенцій, solvencium

Інший гомеопатичний препарат СОЛЬВЕНЦІЙ показаний в складі комплексної терапії для лікування остеохондрозу. Препарат цілеспрямовано впливає на обмін речовин, при цьому відкладення солей розсмоктуються. Одночасно препарат усуває супутні симптоми і ускладнення.


У свою чергу, гомеопатичний препарат МЕРКУРІД має протизапальні, імуномодулюючі, дезінтоксикаційні властивості, а також сприяє активації захисних сил організму та підвищує працездатність.


Новинка!


МАКСІСОРБ — новий ентеросорбент, який шляхом адсорбції зв’язує і виводить з організму токсини екзогенного та ендогенного походження, харчові та бактеріальні алергени, мікробні ендотоксини, токсичні продукти, що утворюються в процесі розщеплення білків в кишечнику. Завдяки згаданим властивостям препарат показаний при гострих кишкових захворюваннях, що супроводжуються діарейним синдромом (сальмонельоз, харчові токсикоінфекції), а також у комплексній терапії вірусних гепатитів А і В.


У цьому контексті також буде актуальним інший продукт компанії – дієтична добавка СОРПЕКТИН, що містить вугілля активоване і пектин, які сприяють виведенню токсичних речовин з організму.


Широкий спектр препаратів ТОВ «Української фармацевтичної компанії» є результатом тривалої роботи згуртованої команди професіоналів. Кожен свій бренд компанія веде, починаючи від розробки складу і закінчуючи маркетинговою підтримкою, забезпечуючи комплексне просування всіх продуктів.

Опора на власні ресурси та зважена цінова політика дозволяють компанії забезпечувати доступність своєї продукції, незважаючи на економічну турбулентність.