ТОВ «Українська фармацевтична компанія» успішно працює на ринку з 1997 року. Компанія займається виробництвом і просуванням оригінальних лікарських препаратів, співпрацює з провідними дистриб'юторами українського фармринку.

Відкриті вакансії компанії

Розроблено компанією rabota.ua спеціально для компанії ТОВ Українська фармацевтична компанія

Дистриб'ютор

Компанія «Оптима Фарм»


Спільне підприємство «Оптима Фарм ЛТД» було засновано в кінці 1994 року. Компанія пропонує оптом широкий вибір лікарських засобів і товарів медичного призначення. Компанія «Оптима Фарм» співпрацює з багатьма вітчизняними виробниками, що дозволяє забезпечувати стабільні поставки високоякісної продукції.

Дистриб'ютор

Сервісна компанія «БаДМ»


Компанія БаДМ була заснована в 1994 році в місті Дніпропетровську. Зусилля компанії «БаДМ» спрямовані на підвищення якості обслуговування клієнтів, надання високого рівня сервісу, постійне збільшення і розширення асортименту прайс-листа.

Дистриб'ютор

Компанія «Фіто-Лек»


Фармацевтична компанія "Фіто-Лек" зареєстрована в червні 1993 р. Основним напрямком діяльності є оптова, роздрібна торгівля готовими лікарськими формами, а також розробка і впровадження нових медпрепаратів.

Дистриб'ютор

Компанія «ВЕНТА»


ТОВ «Вента ЛТД» - компанія, що динамічно розвивається, працює на фармринку України з 1994 року. За цей час, компанії вдалося створити стійкий ринок збуту медикаментів, що охоплює всі регіони України та увійти в "десятку" національних дистриб'юторів.