Вазавітал – ясний розум та залізні нерви!

Вазавітал – ясний розум та залізні нерви!

Темп сучасного життя і велика кількість інформації вимагають від людини жвавості розуму та високої пристосовності до умов роботи і навчання. Від нас чекають стресостійкості і високої працездатності. Щоб відповідати якостям сучасної успішної людини, потрібне міцне здоров’я та залізні нерви. Що ж ми маємо в дійсності? Стан навколишнього середовища – екологія, якість продуктів харчування і т. д. – ніяк не сприяє зміцненню нашого організму. Незалежно від віку, люди все частіше скаржаться на втому і емоційну лабільність, що в результаті негативно позначається на роботі нервової системи. Чи є можливість вирішити проблему?

Рішення в одному препараті!

Вже протягом багатьох років існують лікарські засоби, які надають той чи інший вплив на структури центральної нервової системи. Однак з їх допомогою вдається вирішити, як правило, лише одну конкретну проблему, будь то порушення пам’яті або запаморочення і т. д. Підібрати препарат, який би комплексно впливав на стан нервової системи, набагато складніше.

В даний час така можливість з’явилася. Сьогодні на ринку представлений новий інноваційний лікарський препарат – ВАЗАВІТАЛ. Завдяки багатокомпонентному складу, ВАЗАВІТАЛ діє відразу в декількох напрямках: покращує роботу центральної нервової системи і нормалізує обмінні процеси в організмі, що в цілому сприяє зміцненню здоров’я. Назва цих ліків відображає основну спрямованість дії: від лат. vas – «судини», а vita – «життя», як би підкреслюючи, що здорові судини – основа довголіття.

Що в складі?

ВАЗАВІТАЛ – це комбінований препарат. Він складається з декількох активних компонентів рослинного походження та полівітамінного комплексу. У складі даного засобу – обніжжя бджолине, екстракт листя гінкго білоба, нікотинова кислота, аскорбінова кислота, вітаміни групи В ( В1, В2, В6), рутин.

Обніжжя бджолине (квітковий пилок) – джерело біологічно активних речовин, незамінних амінокислот, протеїнів, жирів і комплексу вітамінів. Надає антисклеротичну дію, знижує рівень холестерину, бере участь в процесах детоксикації організму. Крім того, завдяки багатому вітамінному та білковому складу, є цінним продуктом харчування.

Екстракт гінкго білоба – основний активний компонент ВАЗАВІТАЛУ. Містить біологічно активні речовини (біофлавоноїди, флавоноїдні глікозиди і т. д.), які надають захисний та протекторний вплив на клітини і тканини центральної нервової системи. Зокрема, екстракт гінкго білоба захищає клітини від руйнівного впливу вільних радикалів внаслідок гіпоксії та ішемії тканин, покращує мікроциркуляцію, тим самим надаючи протинабрякову дію. Покращує реологію крові та суттєво знижує ризик тромбоутворення.

Нікотинова кислота (вітамін РР) покращує процеси мікроциркуляції (розширює судини), нормалізує вуглеводний і жировий обмін (антиатеросклеротична дія).

Аскорбінова кислота (вітамін С) – мембраностабілізатор і природний антиоксидант.

Вітаміни групи В (тіаміну гідрохлорид, рибофлавін, піридоксину гідрохлорид) надають регулюючий вплив на функцію та стан центральної і периферичної нервової системи. Сприятливо впливають на орган зору.

Рутин – природний ангіопротектор. Зміцнює стінку судин мікроциркуляторного русла та знижує її проникність.

Що очікувати від прийому ВАЗАВІТАЛУ?

 • Покращує кровопостачання тканин центральної нервової системи і всього організму.
 • Знижує ризик тромбоутворення, тим самим знижуючи ризик розвитку інсульту та інфаркту.
 • Підвищує працездатність і стресостійкість.
 • Стимулює роботу кори головного мозку і підвищує здатність до інтелектуальної праці.
 • Має загальнозміцнювальну дію.
 • Стимулює роботу імунної системи.
 • Запобігає запамороченню.
 • Стимулює роботу органів слуху і зору.

Особливий пацієнт.

З роками не так страшна біль в серці, спині або ногах, як втрата здатності ясно мислити і утримувати в пам’яті важливі життєві події. Не так фізична немічність, як втрата так званої «жвавості розуму» ввергає в депресію літніх людей і їх близьких. Ми всі знаємо цю категорію пацієнтів: охайні літні люди, які звертаються до провізора з проханням порадити ліки для поліпшення пам’яті, від запаморочення і т. д. ВАЗАВІТАЛ – частково став тими ліками «від старості», які можна порадити людині похилого віку, яка звернулася за допомогою.

Чому Вазавітал?

 • Один препарат вирішує відразу комплекс проблем.
 • Простий в застосуванні.
 • У складі природні компоненти.
 • Доступний за ціною.

Кому показаний Вазавітал?

Дорослим людям незалежно від віку зі скаргами на зниження працездатності, погіршення пам’яті, емоційну лабільність внаслідок схильності до частих стресових ситуацій.

Літнім людям, у яких відзначається зниження пам’яті та інтелектуальних здібностей.

Пацієнтам з хронічними захворюваннями, при яких в патологічний процес втягуються судини: цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, хвороба Рейно і т. д.

Людям із захворюваннями нервової системи: нейросенсорні розлади (зниження слуху, запаморочення), дисциркуляторна енцефалопатія, ризик розвитку інсульту або інфаркту, або стан після перенесеного порушення мозкового кровообігу.

ВАЗАВІТАЛ включений в Державний формуляр України.

Вазавітал випускається в капсулах.

Рекомендований прийом: по 1 капсулі 3 рази на добу під час їжі.

Курс лікування становить 1-3 місяці.

Терміни прийому регулює лікар.

Потенціює дію інших антиагрегантів (ацетилсаліцилової кислоти), посилює дію ноотропних препаратів.