Від стресу до щастя!

В Україні 64% громадян перебувають у стані виснаження на тлі хронічного стресу, що призводить не тільки до «блокади» всіх сил людини, але і втрати відчуття радості від життя.

Сьогоднішній спосіб життя – це «швидке» життя, постійно мінливих чинників, повне конкуренції, стресів і «погоні» за благами цивілізації.

Незначні стреси неминучі і нешкідливі, але часті та сильні стреси здатні приводити до виснаження адаптаційної захисної системи організму і розвитку багатьох захворювань організму: серцево-судинних (інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, стенокардія, гіпертонічна хвороба), захворювань шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, коліти), порушень імунної системи, аутоімунних, онкологічних та інфекційних процесів.

Як же впоратися з щоденними стресами і напругою? На допомогу приходить природа, яка подбала про збереження життя нашого організму в самих різних екстремальних ситуаціях.

Чарівні властивості лікарських рослин – гармонія життя!

Застосовувані в науковій медицині препарати на 80% прийшли з народної практики. Фітотерапія (від ст.-гр. фυτόν — рослина і θεραπεία — терапія; траволікування) – один з найбільш древніх способів лікарської терапії, головна складова народної медицини, пов’язана із застосуванням лікарських рослин.

Рослина – це цілісний, біогенетично сформований комплекс, який має більшу схожість з людським організмом, легше асимілюється і дає менше побічних ефектів.

Сучасні препарати на основі трав надають прогнозований ефект без побічних реакцій організму, а вміст компонентів з відомою терапевтичною активністю в стандартизованих екстрактах чітко регулюється в межах допустимих значень.

Завдяки ПрАТ «Біолік» і офіційному дистриб’ютору ТОВ «Українська фармацевтична компанія» сьогодні розроблені нові препарати на основі багатовікового досвіду фітотерапії і сучасних технологій.

Еталоном продуктового портфеля компанії є єдиний оригінальний лікарський бальзам в Україні — «ВІГОР®», до складу якого входять водно-спиртові екстракти 9 лікарських рослин.

«ВІГОР®» — благополучно змінить стресові обставини вашого життя!

«ВІГОР®» — комбінований засіб з 9 найцінніших лікарських рослин: аїр тростинний, левзея, деревій звичайний, полин гіркий, м’ята перцева, бобівник трилистий, липа серцелиста, кріп пахучий і дуб звичайний.

Склад «Бальзаму«ВІГОР®» відтворений по одному з відомих рецептів, в який входять рослини, які ростуть в Україні, тобто найбільш корисні для людини, яка народилася і виросла на цій території.

ВАТ «Біолік» єдиний виробник «Бальзаму«ВІГОР®» в Україні, що дозволить йому забезпечити більш ефективну боротьбу з фальсифікацією цього лікарського засобу, гарантуючи продаж справжнього оригінального продукту.

Аїр тростинний відомий завдяки своїм імуностимулюючим і гіполіпідемічним властивостям, який також застосовується при багатьох шлунково-кишкових захворюваннях.


Левзея чудово тонізує, загоює, має антибактеріальну дію, застосовується в якості анаболічного, ноотропного і антидепресантного засобу.


Деревій дає дезінфікуючий, протизапальний і протисудомний ефекти.


Нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту при стресових реакціях послужать полин гіркий і бобівник трилистий.


М’ята перцева сприяє поліпшенню сну і допомагає позбутися від головного болю.


Квітки липи надають м’який седативний вплив на центральну нервову систему.


Впоратись з безсонням допоможуть плоди кропу, які до того ж мають помірну гіпотензивну дію.


Кора дуба цінується завдяки сильним протизапальним і знеболюючим ефектам.


Надійна турбота про здоров’я!

Завдяки формі випуску – бальзаму, спеціальній обробці сировини, в продукті максимально зберігаються корисні речовини всіх вхідних в нього компонентів, а приємний смак і аромат приваблюють до його використання.

«Бальзам «ВІГОР®» показаний при фізичних і емоційних перевантаженнях, стресах, астеновегетативному синдромі, з метою підвищення імунітету, в період одужання після важких інфекційних захворювань, в складі комплексної терапії при запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, як профілактичний засіб особам, які працюють в зоні впливу факторів, що негативно впливають на здоров’я.

Спеціальний дизайн пляшки (особлива форма з нестандартним горлечком і оригінальним ковпачком з індивідуальним оформленням), стікер з QR-кодом і лазерний напис надійно захищають лікарський засіб від фальсифікації і забезпечують вільну наявність на аптечних полицях тільки оригінального якісного продукту.

Виробнича база та використання натуральної рослинної сировини дозволяють випускати сучасну екологічно чисту продукцію, що відповідає вимогам міжнародної належної виробничої практики.

У комплексі лікарські рослини «Бальзаму «ВІГОР» допомагають підвищити життєвий тонус, укріпити імунітет і відновити внутрішню рівновагу.

«Бальзам «ВІГОР» – 9 вірних кроків на шляху до здоров’я!

Рекомендація безрецептурного лікарського препарату для лікування фізичних і емоційних перевантажень, стресів, астеновегетативного синдрому.

Доброго дня! Мене турбує постійна підвищена стомлюваність, дратівливість, зниження працездатності, порушення сну, пов’язані з постійними стресами сучасного способу життя.

Доброго дня! Для захисту від наслідків раптового або постійного стресу потрібно діяти дуже швидко. Сьогодні більшість людей, стикаючись з різними стресовими ситуаціями інтуїтивно намагається боротися з ними доступними немедикаментозними способами. У свою чергу, фахівці пропонують ряд досить ефективних способів боротьби, зокрема, використання фітотерапевтичних засобів. Фітотерапія – один з найбільш древніх способів лікарської терапії, комплекс цілющих властивостей природи, який має велику схожість з людським організмом і дає менше побічних ефектів.

Що Ви можете порекомендувати в такому випадку? Мені необхідний доступний і якісний засіб на рослинній основі.

Вам може бути рекомендований єдиний оригінальний лікарський бальзам в Україні – «ВІГОР®», до складу якого входять водно-спиртові екстракти 9 лікарських рослин.

  • ПрАТ «Біолік» єдиний виробник бальзаму в Україні гарантує продаж справжнього оригінального продукту.
  • Завдяки спеціальній обробці сировини і широко відомим перевагам форми випуску у вигляді бальзаму, в продукті максимально зберігаються корисні речовини всіх вхідних в нього компонентів.
  • Приємний смак і аромат приваблюють до його використання.
  • Натуральна рослинна сировина дозволяє випускати екологічно чисту продукцію, що відповідає вимогам міжнародної належної виробничої практики.
  • Особлива форма з нестандартним горлечком та оригінальним ковпачком з індивідуальним оформленням, стікер з QR-кодом і лазерний напис надійно захищають лікарський засіб від фальсифікації і забезпечують вільну наявність на аптечних полицях тільки оригінального якісного продукту.
  • Бальзам показаний при фізичних і емоційних перевантаженнях, стресах, астеновегетативному синдромі, з метою покращення імунітету, в період одужання після важких інфекційних захворювань, в складі комплексної терапії при запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, як профілактичний засіб особам, які працюють в зоні впливу факторів, що негативно впливають на здоров’я.

«Бальзам «ВІГОР®» – підвищити життєвий тонус, укріпити імунітет і відновити внутрішню рівновагу!