Вігор – 9 кроків до здоров’я.

адаптогены, адаптогени

У кожній родині напевно є історія про міцного предка, який вирізнявся відмінним здоров’ям і прожив до 100 років. І в цілому наші прабабусі та прадідусі були набагато витривалішими сучасного покоління. Особливо загрозлива ситуація сьогодні складається щодо дітей: багато хто з них хворіють по 5-6 разів на рік, незалежно від сезону. Чи не краще йдуть справи і у людей середнього віку, які живуть в постійному стресі і в переважній масі добре знайомі з головним болем та хронічною втомою. Щоб вирішити цю актуальну проблему, не потрібно винаходити велосипед – досить згадати, чим лікувалися герої сімейних переказів.

Легенди про імунітет.

Стереотип, що літо – це час здоров’я, був актуальний у ті часи, коли люди споживали виключно натуральні продукти, а багато медичні проблеми вирішувалися за допомогою лікарських рослин. Не кажучи про те, що ще кілька десятиліть тому на мозок людини не було такого інформаційного навантаження, як зараз. А це, як відомо, головна причина стресу в сучасному світі.

Знижений імунітет теж став постійним супутником для більшості людей. Як часто вони приходять в аптеку зі словами: «Ви уявляєте, не давно, тільки вилікувався, і знову застуда»!. Як допомогти відвідувачу зміцнити імунітет і знайти душевну гармонію? Варто звернутися за досвідом до активних довгожителів старшого покоління. У яких, як правило, на полиці стоять пляшечки з трав’яними настоянками, які весь час поповнюються.

ВІГОР – здоров’я від природи.

Коли відвідувач звертається в аптеку з приводу стресу, зниженого імунітету, частих застуд, провізору варто згадати про переваги бальзаму на основі лікарських рослин. Тим більше що такий продукт є – це знаменитий бальзам ВІГОР. Комбінований засіб на рослинній основі являє собою водно-спиртовий екстракт з 9 лікарських рослин. Рекомендується при фізичних і емоційних перевантаженнях, стресах, астено-вегетативному синдромі. У складі комплексної терапії препарат застосовують при запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, а також в період відновлення після важких інфекцій. Крім того, він відмінно зарекомендував себе як засіб для зміцнення імунітету і в якості профілактики ГРВІ та ГРЗ.

Склад бальзаму ВІГОР відтворений по одному з відомих рецептів. Важливо, що в нього входять рослини, які ростуть в Україні, тобто найбільш корисні для людини, яка народилася і виросла на цій території.

Так, кореневища аїру тростинового відомі своїми імуностимулюючими і гіполіпідемічними властивостями. Крім того, аїр застосовується при шлунково-кишкових патологіях і хворобах жовчовивідної системи, а також для загального підвищення тонусу травної системи. Нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту послужать також полин гіркий і бобівник трилистий. З огляду на те, що хвороби шлунка часто з’являються як реакція на стрес, такі властивості бальзаму ВІГОР набувають особливого значення.

Левзея чудово тонізує, загоює, має антибактеріальну дію. Застосовується також в якості анаболічного, ноотропного і антидепресантного засобу.

Деревій дає дезінфікуючий, протизапальний і протисудомний ефекти.

М’ята перцева сприяє поліпшенню сну і допомагає позбутися від головного болю.

Квітки липи надають м’який седативний вплив на центральну нервову систему.

Справитися з безсонням допомагають також плоди кропу, які до того ж мають помірну гіпотензивну дію.

Нарешті, кора дуба цінується в фітотерапії завдяки сильним протизапальним і знеболюючим ефектам.

У комплексі ці рослини допомагають підвищити життєвий тонус, зміцнити імунітет та відновити внутрішню рівновагу.

Бальзам на душу.

Однією з переваг препарату ВІГОР є форма – бальзам. Завдяки спеціальній обробці сировини, в бальзамі максимально зберігаються корисні речовини, які входять до його складу. Крім того, багатий склад надає бальзаму найширшу гаму смакових відтінків і приємний золотисто-коричневий колір.

ВІГОР можна рекомендувати відвідувачам зі скаргами на часті застуди, підвищену стомлюваність, нервозність, порушення сну. Діючи м’яко і в той же час ефективно, бальзам допоможе повернути втрачені життєві сили і знайти душевний спокій.

Оскільки ВІГОР користується великою популярністю серед населення, виробник подбав про захист від підробок – для цього на упаковку нанесене спеціальне маркування і розроблений дизайн пляшки з нестандартним горлечком та оригінальним ковпачком. Таким чином, і пацієнт може бути впевнений в тому, що придбаває дійсно оригінальний якісний препарат.

Завдяки широті показань, бальзам дуже зручний для аптечної рекомендації, адже сьогодні складно знайти людину з «сильним» імунітетом. Добре вивчені натуральні компоненти препарату і високий профіль безпеки забезпечують якісну фармацевтичну допомогу.

Крім того, бальзам ВІГОР послужить аптеці і в формуванні позитивного іміджу: адже це товар «для здоров’я», а не «від хвороби». Саме такі продукти змінюють сприйняття споживача, який тепер буде заходити в аптеку з великим задоволенням.

ВІГОР – життєва сила рослин!

Крізь століття.

Історія появи бальзаму сягає часів язичництва. За однією з версій, прародителькою стародавніх бальзамів був напій «сурія», настояний на безлічі трав. Охороняли стародавні рецепти сурії відунки, відьми (від слова «відати» знати). Але з приходом на Русь християнства ці носії давніх знань зазнали гонінь і загинули, забравши з собою фактично безцінні знання. А слова «відьма», «відунка» кардинально змінили свій початковий сенс…