Як вибирати ліки від кашлю для дитини?

лекарство от кашля для детей, ліки від кашлю для дітей

Коли хворіє дитина батьки часто звертаються за порадою не до лікаря, а до своїх батьків, друзів, колег та до інтернету. Якщо причина звернення не надто небезпечна, наприклад, потрібно дізнатися як перев’язати невелику рану, або чим полоскати хворе горло – таку інформацію цілком можна взяти із зовнішніх джерел. Але що робити, якщо у дитини почався кашель, а кожен “порадник” пропонує свій засіб?

Обстеження у лікаря допоможе визначитись. Сьогодні можна відвідати лікаря в поліклініці, викликати додому або домовитися про відеодзвінок і проконсультуватися онлайн. Звичайно ж, прослухати дитину лікар не зможе. Але навіть по тому, як звучить кашель, він зможе порадити ліки, які допоможуть покращити стан здоров’я малюка. Як мінімум до того моменту, доки ви не зможете привезти її особисто.

На що орієнтується лікар, призначаючи лікарські засоби? Звичайно ж, на активну речовину в їхньому складі та її дію на причину захворювання.

Саме тому вибираючи ліки від кашлю або підбираючи аналоги тим, яких не виявилося в аптеці, потрібно дивитися на головний компонент. Наприклад, у Мікстурі дитячій від кашлю від Української фармацевтичної компанії головними активними речовинами є екстракт сухого кореня алтеї (1:10) та екстракт солодкового кореня сухого (1:8). Алтея та солодка – це вже давно відомі лідери серед рослин по боротьбі з кашлем. При цьому солодка має також протизапальну, протиалергічну та противірусну дію. А корінь алтеї – відрізняється своєю відхаркувальною та обволікаючою діями, що додатково дає захист дихальним шляхам. Тому мікстура з таким складом допоможе зняти роздратування дихальних шляхів від кашлю у дитини і стимулюватиме відходження мокротиння, щоб дитина швидше відчула себе здоровою та активною.

Чому мікстура краща, ніж таблетки?

Дорослим іноді здається, що простіше дати дитині таблетку. Насправді ж, приємна на смак мікстура не викличе у дитини негативних емоцій, а от таблетку вона може злякатися. Адже часто діти бояться, що вона застрягне у горлі під час ковтання. Крім того, мікстура, як і будь-яка рідина, швидше всмоктується в кров, а значить, і ефект від неї настане швидше.

микстура детская от кашля, мікстура дитяча від кашлю

Ще краще – порошок для приготування суспензії. Адже у такому вигляді він безпечно зберігається у сухому місці та не вимагає спеціальних умов. Ви можете бути впевнені, що будь-якої миті зможете приготувати ефективні ліки для дитини. Саме в такому вигляді продається в аптеках Мікстура дитяча від кашлю. Вона призначена для стимулювання процесу відходження мокротиння. Завдяки такому натуральному складу приймати її можуть діти віком від 2 років. Перед прийомом слід проконсультуватися з лікарем.

Підсумуємо – вибираючи ліки від кашлю для дитини потрібно враховувати:

  • діючу речовину;
  • форму випуску ліків та вік дитини.

Також потрібно звертати увагу на термін виробництва та цілісність упаковки ліків. І звичайно ж, купувати лікарські препарати краще виключно в аптеці та після консультації з лікарем.