Життєва сила в одному бальзамі.

Життєва сила в одному бальзамі.

Як часто буває, що в житті не вистачає сил і енергії? Напевно, у багатьох хоча б раз бував подібний стан, коли сил не вистачає навіть для виконання, здавалося б, простих щоденних справ, не те що для досягнення цілей та здійснення мрій. Чи існує спосіб поповнення життєвих сил? Давайте спробуємо розібратися!

Сучасний ритм життя людини настільки високий, що більшість людей мріють про довгоочікуваний прихід вихідних або свят, щоб подовше поспати або хоча б трохи відпочити. Потім довгоочікувані вихідні дні також швидко пролітають, а сил не додається, хоча, здавалося б, вдалося виспатися і трохи розслабитися. «Масла у вогонь» також додають повсякденні стреси, які є супутниками багатьох сучасних людей. Як впоратися з щоденними стресами і напругою? Відомо, що все нове – добре забуте старе. Тому багато людей в наш час звертаються за допомогою до народних методів поповнення життєвих сил і енергії, заснованих на властивостях лікарських рослин.

Бальзам Вігор: рецепт здоров’я.

Використання рослин для лікування різних захворювань та зміцнення здоров’я йде корінням в глибоку давнину. Ще первісні люди користувалися дарами «живої аптеки» – природи. Відомості про цілющі властивості рослин передавалися з покоління в покоління. З появою писемності інформацію про корисні властивості рослин стали фіксувати на папері, що значно розширило їх практичне використання.

Сьогодні фітотерапія також не втратила своєї актуальності, і лікарські засоби на рослинній основі складають вагому частину асортименту аптеки. Одним з фітопрепаратів, який може бути актуальним цілий рік, є бальзам ВІГОР — комбінований лікарський засіб, який представляє собою водно-спиртовий екстракт 9 рослин: лепехи, левзеї, деревію, полину гіркого, м’яти, бобівника, липи, кропу і дуба. Активні компоненти цих рослин характеризуються рядом різних властивостей та складають вдалу комбінацію для заповнення життєвих сил і енергії, а також збереження здоров’я людини в сучасному ритмі життя, насиченому щоденними стресами.

вигор, бальзам вигор, Vigor

Кореневище лепехи (аїру) містить ефірні олії, дубильні речовини, холін, смоли, аскорбінову кислоту та інші активні компоненти, які мають тонізуючі і загальнозміцнюючі властивості. ЇЇ здавна використовували як загальнозміцнюючий засіб, особливо в літньому віці, при фізичному перенапруженні, після важких хвороб, операцій, при істерії, неврастенії. У народній медицині настій кореневищ лепехи вживають при циститах, захворюваннях нирок, ослабленні статевої діяльності. На Сході цей настій вважають засобом, що підсилює статеву активність (Єфремов А.Г., Шретер А.І., 1996).

Екстракт левзеї використовують як тонізуючий і стимулюючий засіб при функціональних розладах нервової системи, розумовому і фізичному стомленні, ослабленні функцій різних органів, як засіб від захворювань серцево-судинної системи, ендокринної патології. Однак, найбільшої популярності левзея набула в останні десятиліття в якості адаптогена, оскільки активні компоненти, що входять до її складу, широко відомі своїми стимулюючими властивостями, як щодо центральної нервової системи, так і до функцій організму в цілому (Тимофєєв Н.П., 2001).

Компоненти листя бобівника трилистого стимулюють функції травного тракту, збуджують апетит завдяки наявності гіркоти, а також сприяють виділенню жовчі, що одночасно з наявністю органічних сполук йоду в листі цієї рослини сприяє виведенню холестерину з організму.

Кора дуба в народній медицині використовується при захворюваннях печінки, селезінки, шлунка і дванадцятипалої кишки, а також запаленні нирок.

Широке застосування в народній медицині отримала і м’ята перцева, яка використовується при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, нервової системи, а також для поліпшення серцевої діяльності (Лавренова Г.В., Оніпко В.Д., 2004).

Завдяки широкому спектру різних властивостей компонентів, що входять до складу бальзаму ВІГОР, даний лікарський засіб застосовується при фізичному та емоційному перенапруженні, стресах, підвищеній втомлюваності, зниженні працездатності, порушеннях сну. Також ВІГОР показаний при захворюваннях, які вимагають корекції імунітету, в період після важких інфекційних захворювань, при хронічних захворюваннях стравоходу.

Крім того, бальзам ВІГОР призначають як профілактичний засіб особам, які працюють в зоні впливу факторів, що негативно впливають на здоров’я.

Бальзам ВІГОР вже багато років є актуальним і затребуваним лікарським засобом на українському фармацевтичному ринку. Даний лікарський засіб раніше випускався об’ємом по 500 мл, проте з квітня 2014 року в аптеках можна його придбати по 200 мл.

Бальзам ВІГОР рекомендується застосовувати по 20-30 мл 2-3 рази на день під час їжі, курс лікування становить 7-14 днів, при необхідності може бути продовжений до 30 днів. Він має приємний смак і аромат. Не дайте стресу і втомі перемогти Вас цієї весни!

Бальзам ВІГОР допоможе відновити життєві сили, поверне гарний настрій і самопочуття.